Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a hír igaz?

Szerintetek ez a hír igaz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 23. 13:36
1 2 3
 21/27 barbi0220 válasza:
És ha igaz is akkor már akik ottvoltak azok áldozatul estek volna és véres lett volna a víz és bél cafatkák lettek volna a vízben.
2011. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
na ne szívassatok már, hogy egy emberke kihalászott a tengerből 2 cápát, és berakta a Balcsiba.. -.-" !!!ez a cápa hasonlít a tengerben élőkhöz, és a Balcsi vize nem sós (vagy rosszul tudom?)!! hogy kerülne oda egy 80%-os kupon?? Jesszusom! Ha ez a hír igaz lenne, ezzel lenne tele a SAJTÓ!
2011. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 barbi0220 válasza:
igazad van!!
2011. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szóló 2-höz.

Tavaly vagy tavalyelőtt az volt a nayg hír, hogy piranha van a Balatonban, de az igaz is volt, mert amikor ott voltunk sétáltunk a parton és egy nagyon színes halat láttunk, amelynyitott szájjal pusztult el, és látszóttak a 2-3 centis fogai is.

2011. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Te jó ég!!!!Ez a videó valami iszonyat szar már bocs. Még reklámnak is szörnyű. Te meg még ne is álltok vitatkozni hogy valós vagy nem?! Egyértelmű hogy nem. Ennyi erővel a médium című sorozat is valós nem? Kész viccek vagytok már bocs. Jah és nem tudom ki fiú vagy ki lány de ezt még egy lány sem veszi be nem hogy egy hiú. (22lány)Nah cső. De aki ennyire hinni akar benne akkor az menjen máshova nyaralni. Senkinek nem kötelező a Balcsira menni. Én két hétmúlva megyek halátok egyet majd szólók. uuuuuuuuuu
2011. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 sz.gép válasza:
lehet de sztem egy reklám az uton a cápa na ne vickdelj
2011. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 sz.gép válasza:
azoknak akik kérdezték hogy került oda a törpeharcsát se kel telepiteni mégis jön de sztem is csak reklám
2011. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!