Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Adományoztatok már állatmenhel...

Adományoztatok már állatmenhelynek? Ha igen, melyiknek? És mit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

1% adót.


Mellesleg dobolok, 4 éve, és mivel nem szeretnék zenekart, van egy kis szabadidőm,amit arra áldozok,hogy dobos nélküli zenekarokkal készítek demót, pénzért.

Mármint akiknek hirtelen kell egy felvétel,és nincs állandó megbízható dobosuk,azokhoz beugrok felvenni a dolgokat egy két ezresért, és így mindenkinek jó.

Na, az innen szerzett pénzeket is mind állatmenhelyeknek adományozom.

A rex alapítványnak, onnan hoztuk a két kutyánkat is.


14/L

2009. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Szia. Nagyon jó a kérdésed, ugyanis én adtam már több menhelynek is, de muszáj óvatosnak lenni. Attól függ hol laksz és szerintem a közeledben lévő menhelyet érdemes támogatni, hisz ott ellenőrizni tudod, hogy valóban jó munkát végeznek-e. Esetleg megismerheted a kutyusokat is és mondhatod azt, hogy Te a menhelyen ezt és ezt a kutyust támogatnád. Ha budapesti vagy, azt javaslom, hogy mindenképpen az Illatos úti sintértelepen kutyáin próbálj valahogy segíteni, ott aztán tényleg rászorulnak a kutyusok. Én onnan hoztam ki édes kutyámat, akit azóta is imádok. Hogy mennyit adjon az ember? Amennyit tudsz. Ha csak 1000 ft-t, akkor annyit, ha többet, akkor még jobb.

Remélem jól döntesz. Üdv

C.

2009. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Első vagyok.


Mellesleg a Rex, az Állatsziget, az Illatos úti állatmenhely és a Noé állatmenhely szoros kapcsolatban állnak egymással, sokszor állatokkal is "cserélnek", így gyakran előfordul, hogy a pénz is átfolyik a másikhoz,attól függ,kinek van rá nagyobb szüksége.

2009. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de a Fővárosi Állatkertnél már voltam "nevelőszülő", az is hasonló adomány.
2009. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. márc. 25. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Kedves első válaszoló, elhiheted, hogy semmiféle pénz nem folyik köztük sehová:) Megkérdezhetem, hogy mikor és milyen nevú kutyákat vittél el onnan? Mármint ha tudod a menhelyen használt nevüket.
2009. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Igen, rendszeresen adományozok a Noénak, a Noé Minimenhelyének, a Paksi menhelynek. Pénzt, tápadományt, gyógyszereket, használt állatfelszereléseket, mikor mire van szükség, meg lehet kérdezni tőlük vagy a honlapon írják is, hogy mikor mire van szükségük.

A Noé Állatotthon önálló szervezet, külön adószámmal. Más szervezettől nem kerül át hozzájuk pénz.

Az Illatos út nem menhely, hanem állami intézmény, mégpedig A Fővárosi Közterületfelügyelet Állategészségügyi Telepe. Tőlük pár menhely befogad kutyákat, mert helyhiány miatt altatásra kényszerülhetnek.

A Rexnek van menhelye, az Állatsziget is az tudtommal.

2009. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, szoktunk adományozni pénzt a Tappancsnak. (Szeged)
2010. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!