Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » El lehet menni állatmenhelyre...

El lehet menni állatmenhelyre csak azért, hogy megsétáltassak/babusgassak egy kutyust?

Figyelt kérdés
Igazság szerint van már 3 kutyám és sokat foglalkozok velük, de annyira sajnálom a menhelyen élőket... Furcsán néznének rám, ha csak azért bemennék oda, hogy kiválasszak valakit és elvigyem sétáltatni, meg megölelgessem kicsit? Olyan szomorúnak látszanak mindannyian, biztos jól esne nekik egy kis szeretet :( 15/L
2011. jún. 26. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok menhelyen nagyon örülnek az önkénteseknek.

Merre laksz?

2011. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd! Az egy dolog, hogy furcsán néznének rád, de (most magamból indulok ki) megszakadna a szíved! Egy perc elég, hogy kötődni kezdj a kutyához és onnantól kezdve kész a baj.
2011. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esztergomi vagyok! Az biztos, hogy megszakadna a szívem, mert óriási állatbarát vagyok... De akkor meg esetleg visszajárnék (?)... :S:S Örökbefogadni viszont sajna nem tudok, mert így is van 2 kutyánk és 2 cicánk :S
2011. jún. 26. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:
(Hány kutyád van?)
2011. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jhéé az előbb még 3 kutyusod vooolllt :D
2011. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bikagechi válasza:

figyelj arra gondolj hogy nem csak neked de a kutyának is megszakadna a szíve...

azt hinné hogy haza akarod vinni,erre visszavinnéd és otthagynád...

én nem tenném...

2011. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Baromság!Sok menhelyen önkénteskedtem és azt tapasztaltam,hogy a kutyák valahogy megérzik,hogy nem gazdijelölt vagy.

Azzal nem érnek semmit,hogy sajnálod őket visszatenni a kennelbe a fenenagy érzékenységed miatt,és inkább oda se mész.

Azzal tudsz nekik,rajtuk sokat segíteni,hogy fogod a pórázt és kiviszed őket sétálni.Sokuknak ez a hét fénypontja,erre várnak egész héten,hogy hétvégén jönnek az önkéntesek és lehet kimozdulni a kennelből végre,ha csak fél órára is.

Esztergomban egyébként a menhely nagyon jó.

2011. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!