Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatmenhelyre, vagy hasonló...

Állatmenhelyre, vagy hasonló helyekre lehet beadni úgy macskát, hogy ők gondozzák, én meg esetleg fizetek havi x ezret (amennyibe kerül az ellátása)?

Figyelt kérdés
Van egy macskám, de meg kell válnom tőle, ismerősökben nem bízom ennyire, idegeneknek sem szeretném adni, mert amint lehet szeretném visszakapni (de lehet ez akár 1-2 év is). Nem egy barátságos macska amúgy, nem hiszem hogy túl sokan megtűrnék hosszútávon. (Szobacica amúgy, nem szeretném ha elszökne vagy ilyenek.)
2011. ápr. 1. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
macska panzió legfeljebb,de asszem drága nagyon
2011. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De amit lehagytam,menhelyen is idegen foglalkozna vele meg a panzióba is igy lesz.....
2011. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de ott talán meg lehet beszélni, hogy csak addig van a macska ott amíg vissza nem tudom én fogadni. Egy idegen meg fogja magát és lelép vele, vagy jön 1-2 hónap múlva hogy mégsem kell neki - amiatt amit leírtam. Panziókról én is tudom hogy drága, meg oda úgy tudom van egy max. idő (pár hét) amíg bent lehet.
2011. ápr. 1. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerinted egy menhelyre bedugva jó neki? Szerinted ott foglalkoznak vele? Szerinted egy élőlényt lehet csak úgy bérelni, amíg van rá időd?

Sürgősen keress neki egy új, szerető gazdát...

2011. ápr. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress neki bérgazdit,hirdető újságban olvastam hogy valaki külföldi tartózkodás miatt keres 2 kutyának bérgazdit,csak írd oda hogy hosszútávra,na meg persze nem csak az ellátásáét kell fizetned hanem egy kis + is hogy valaki vállalja,ez jóval olcsóbb mint egy panzió
2011. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!