Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Póni csikómnak martingált...

Póni csikómnak martingált vagy szügyelőt vegyek?

Figyelt kérdés

kérlek segítsetek,nm tudom eldönteni,hogy melyik kentauros dolgot vegyem! :s

irjátok le ,hogy ha xy-t akkor miért azt... köszi:)


2011. jún. 27. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A kettőnek mi köe egymáshoz?! A szügyelő feladata, hogy a nyereg hátracsúszását megakadályozza. A martingál a fej felkapkodása ellen segít. Azt kell megvenni, amelyiket használni kell.
2011. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előző: szügyelőből van olyan is ami martingálos és egyben nyereghez csatolható (én is ezt használom)


kérdező: egy póni csikónak mért vennél ilyet? 1. lehet, hogy még nő. 2. csikót szerintem fölösleges teleaggatni ketyerékkel, menjen szépen száron csikózablával és amikor specializáltan akarod majd képzeni és felnőtt is lesz, akkor vegyél neki martingált vagy szügyhámot, ha ugratni akarsz. szerintem most még fölösleges erre költened

(és pónin amúgy még soha az életben nem láttam egyiket se, pedig már megéltem egysmást)

:)

2011. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző, elmagyaráztam a funkciókat, próbáld felfogni, hátha sikerül... Attól hogy egybe van építve a funkciók változatlanok.
2011. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én láttam már mind a kettőt pónin. és nem gyártanának póni méretűt, ha nem lenne rá vevő..

egyébként meg idén lesz 4 éves.

és azért akarokneki venni mert ami most van az elszakadt. a szügyelős martingálban gondolkodom mert a nyereg hátra szokott csúzszni és a feje meg néha fennt van a magasban

2011. jún. 28. 11:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!