Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nincs olyan hirdetési oldal...

Nincs olyan hirdetési oldal ahol azok hirdethetnek akik elutaznak és nincs hova tenniük a kutyát, macskát?

Figyelt kérdés
Szóval itt is volt most több ilyen kérdés, elutazik és mit csináljon a macskával, stb? És úgy látom akadna olyan is aki vigyázna rájuk szívesen. Szóval létezik ilyen hirdetési oldal a neten? Én nem utazok, csak szeretek cicákra vigyázni:D
2009. márc. 26. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Én remélem, hogy a gazdik egyre nagyobb része felelős állattartó. Ebbe beletartozik az is, hogy ilyen helyzetben nem áll tanácstalanul, hanem már van rá kész megoldása. Vagy magával viszi az állatot vagy rábízza rokonra, barátra. Tudom, hogy nem ilyen idilli a helyzet... Viszont az nagyon rendes dolog, hogy Te ilyesmin gondolkodsz. Hogy ne vesszen kárba a felajánlásod, ezért én azt tanácsolnám, hogy keress meg egy menhelyet, ahol vannak cicák(pl. Noé vagy HEROSZ vagy a macskamentők) és szerintem nagyon örülnének Neked, mint ideiglenes befogadónak. Mindig hiány van olyan emberekben, akik rövid időre otthont tudnak adni azoknak az állatoknak, akiknek a menhelyi élete nem megoldható ezért, azért. Ezzel az életüket lehet megmenteni. Szóval, ha gondolod...
2009. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!