Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Írnátok nekik? Ha igen, mit?

Írnátok nekik? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Tavaly vettünk egy cicát neten keresztül. Egy házaspár adta el, mert a nő allergiás. Fél éve majdnem írtam nekik egy e-mailt, de meggondoltam magam. Tudjuk, hogy nagyon szerették a cicát, nehezen váltak meg tőle, ezért lehet, hogy nagyon hiányozna, ha újra hallanának róla. Viszont ha nem írunk, akkor az lehet nekik rossz, hogy nem tudnak róla semmit. (Persze, tudom, hogy nem kötelező tudatni velük, hogy mi van, de annyira szerették a cicust, és olyan kedvesek voltak velünk is, hogy ennyit megérdemelnek, de nem akarom, hogy szar érzés legyen nekik.)
2011. jún. 28. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztos írnék nekik. Pl hogy jól van a cica meg hasonlók. Vagy ha nem is tudnék mit írni, képeket, videókat küldenék a macskuszról :)
2011. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó szándékú embernek tűnsz, irjál nekik,.gondold el, ha eladnád a kutyusod, milyen jólesne ha visszajelzést kapnál. irjál nekik, képet is küldj.
2011. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!