Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csirkékhez be lehet kapcsolni...

Csirkékhez be lehet kapcsolni ventilátort?

Figyelt kérdés
sok helyen már a környéken lihegnek nálunk aránylag hűvös helyen vannak de megelőzés kép?? valahol már több el is pusztult! vágni még nem lehet őket!
2011. júl. 10. 20:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szemtelen vagy! a medencét kihagytad XD
2011. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Lázár Deniel válasza:
Én nekem kisvárosban van tanyánk és ot van rengeteg csirke és nem kel árnyék az kel nekik meg hideg viz mi ezt adjuk nekik
2011. júl. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekünk sok csirkénk van és volt, nemrég hoztunk naposokat. Egyetlen egy sem pusztult el belőle. Én fel szoktam akasztani egy vizes lepedőt föléjük, és valamennyire hűvös. Meg nekem vályog ólam van, ami ugye télen fűt, nyáron hűt.
2011. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszolom! jó ötlet szerintem a vizes lepedő de nálunk plafon van fellettük...ez esetben???
2011. júl. 15. 11:06
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagymamám mindig fellocsolta a földes udvart, a csibék nagyon élvezték. A lazább, vizesebb földet jobban tudták kaparni, az valamilyen szinten hűsítette is őket. Szerintem próbáld ki, a falusi csibék bírták ezt a módszert. :)
2011. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszi! van paraszt csirke is meg van fehér pecsenye csirke is egy helyen vannak műhelybe és betonos részen! fűrészpor van alattuk egy nagyon kevés....
2011. júl. 15. 14:12
 17/19 anonim válasza:
ajjaajjj..pipihusit szeretnék enni!Én a légkeverőt sütőt kapcsolom be este azt hiszem,köszi az 5letet,ja és bocs az offért. :DD
2011. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
A csirkéknek is melegük van ám!!!Kapcsold hát be azt a ventilátort xd:D
2011. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
vesszőhasználat esetleg? és mit jelent az, hogy megelőzés kép? lefotózod a csirkéket mielőtt megsülnek?
2011. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!