Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tápegységhez ventilátort...

Tápegységhez ventilátort lehet kapni?

Figyelt kérdés
Ma letörött a tápegységem ventilátoráról egy kis darab és szeretném kicserélni.Lehet hozzá újat venni?Mert én eddig nem találtam.A táp:CHieftec iArena 450ws8.
2011. szept. 1. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Hi.

rákerestem erre a tápra, de nem dobott ki semmit... szóval nem tudom milyen táp ez, de elvileg ha egy hasonló gyorsaságú ventit raksz bele akkor jónak kell lennie... lényeg hogy lassabb ne legyen, meg olyan se, aminél van egy feszültséglimit, ami alatt nem kapcsol be...

de amúgy ajánlanám a szervízt

2011. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szaküzletben meg tudják mondani melyik jó bele ugyanolyan ventillátor több tápban van.
2011. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2011. szept. 1. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen megegyező méretűre cserélheted. Én a Zalman hűtőit ajánlom, olcsók, kiváló minőségűek, csöndesek. A polaritására figyelj, mert ha fordítva kötöd be fordítva fog forogni a venti. Az meg nem jó a tápnak.
2011. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!