Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kollégiumba lehet? (Kérdésed...

Kollégiumba lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Kollégiumba lehet be vinni pókot? Nem nagyon hanem Baby pókot szóval nem nagy elfér egy kis ételtartó dobozban.


Hogyha valaki ismeri a Kollégiumot Békéscsabán a József Attila kollégiumról lenne szó.


U.I= Azért kérdezem ezt mert unokatesóm szobatársának van madárpók a kollégiumban csak nem tudom hogy melyikbe vannak =(


2011. júl. 12. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha az én szobatársam lennél, és pókkal jönnél...

Az állatot nem bántanám, de nagyon szigorúan zárva kéne tartanod, és ha egyszer elmászik, addig élnél. :)

2011. júl. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem kell kirakni az asztalra szobaellenőrzéskor... ennyi. egy ételtárolóban az átlagembernek eszébe nem jutna pókot keresni :D

rakd egy félreeső helyre, és ne híreszteld.

2011. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha te lennél a szobatársam,hááát...nem bántanám a pókot de nagyon jól zárd el mert ha arra ébredek h egy nagy szőrös izé mászik az arcomon vagy akármimen addig élt a pók. :D Am meg igaza van az előző kemmentelőnek h ne rakd szem elé meg ne híreszteld és akk nem lesz gond.


L/15

2011. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg el kell zárni, mert ha kimászik, kitudja hol járja be a szobákat, folyosókat.

nem kell híresztelni, elfér az ott

2011. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehet, ha ledumálod a szobatársaddal, és őt nem zavarja, végülis a pók elég tiszta állat, meg csöndes is. barátnőméknek egereik vannak a szobában :)
2011. júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D köszi a válaszokat :D Hát meg ez nem nagy pók(még :D ) 2-3Cm a teste :) Meg hogyha már nagyon nagy akkor eladom és veszek egy másik kicsit és mikor nyári szünet van akkor itthon terrárium stb.. :)
2011. júl. 14. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz csak zárd el jól és szoba ellenőrzésnél ahogy már mondták ne rakd ki az asztalra. Nem kell híresztelni se csak maradjon egy félreeső helyen ahol nem látja senki.
2011. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnek eladó pókok akkor írj privit, mert pont állományleépítést tervezek és csabai vagyok.
2011. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!