Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért okoz az ilyen, egyes...

Miért okoz az ilyen, egyes embereknek örömöt?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=qQ-kfn8-5fE&feature=related


Mint ez pl. Állatkínzás. A kommentekbe is leírják, erre meg ráírja a videó tulajdonos hogy "de hát nem halt meg.."


Most ez csak 1 példa, de rengeteg ilyen van. Pl youtube-n....felrak egy vidit amin kínozza az állatot (senki ne mondja h ez nem az) ezzel magára haragítva sok ezer embert, és akkor még olyat ír h mennyi rajongója van.....


Titeket az ilyen ember nem bosszant fel? Aki kínozza az állatot, pluszba fel is tölti (pl) youtube-ra és még azt hiszi hogy mennyi rajongója van emiatt....


Rengetek ilyen esetet láttam már, főleg videón, hogy lelök valahonnan egy macskát, szúrkálja éles tárgyal a kutyát, vagy épp ez hogy mély vízbe magasról beledobja a tengerimalacot. Hol élnek ezek?


2011. júl. 17. 12:28
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

hát őm..lehet hogy ez is állatkínzás de nekem van olyan ismerősöm vagyis nagyon távolról ismerem de néha néha szoktunk beszélgetni de neki is van tengeri malaca és vízbe teszi de az a tengeri malac élvezi mert a vízpartra teszi ahol nagyon hamar kitud jönni és élvezi is mert kijöhetne de nem jön ki de ő azért nem dobja bele a vízbe hanem csak szép finoman.. de ez lehet az volt..

de valóban én hányni tudok az ilyen emberektől akik még le is videózzák.. őket is megtudnám kínozni pár kés cirógatással és nem tudom nekik hogy esne.. és hogy mi boldogságukat lelik ebben.. nagyon nem értem akasszák fel magukat vagy találjanak más hobbit de ne más bántalmazásával lehet az ember vagy állat.akármilyen élőlény

2011. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
én az állatkínzó embereket, késsel a kezükben kiraknám mind egy lakatlan szigetre, hogy gyilkolják le egymást!!!!!
2011. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Agybetegek. A p.csinel fogva kellene lobalni egy kicsit. Rogton megjonne az esze, ha meg nem itta es drogozta el.
2011. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
első: a tengerimalac tud úszni, oké ha magától belemegy, az nem kínzás....de így hogy beledobja így már az
2011. júl. 17. 12:47
 5/23 anonim válasza:
Az ember a saját fajtáját is kínozza és gyilkolja, én ezek után már semmin sem csodálkozom.
2011. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%

Láttam mellette 1 másik videót, ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=El1NTGX6i80&NR=1&feature=fvwp

Komolyan mondom most is potyog a könny a szememből, és azért, mert az a kis szerencsétlen kisállat mit tett??Nem is az, de a gazdája kergette oda...

Hát ez nagyon szíven ütött...

2011. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.Legszívesebben ezeket a hülye b*zi embereket feljelenteném hogy rohadjon meg a büdös anyj*a
2011. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Kedves 12:50-52.Ha tudnál angolul,akkor látnád,hogy ezt a tengerimalacot külön kígyóeledelként vette.Külön zsákmánynak tenyésztve.


Amúgy én is megcsapkodnám a roh@dt állatkínzókat.

2011. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Utolsó:Németet tanulok.De akkor is, szegény malacka, ahogy sikít :(
2011. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

úristen :"((((

milyen kétségbeesetten visít :( (amit egy válaszoló küldött)

megszakad a szívem :( hülye barom a gazdája!

2011. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!