Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért jó egyes embereknek az...

Miért jó egyes embereknek az hogyha megkínoznak és megölnek egy vagy több háziállatot!?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek mentálisan beteg emberek, vagy nincs bennük semmi szeretet.
2010. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen beteg emberek és tudod az a legnagyobb baj, hogy itthon ezt a büntető törvénykönyv nem veszi komolyan. Más országokban aki állatot kínoz, az külön jelölést kap a bűnügyi nyilvántartásban, mert ez azt jelenti, hogy hajlama van emberekkel is ugyanezt megtenni. Van olyan, akit csak a büntetés rettent el, hogy emberrel ne tegye meg.

Nem értem, hogy miért nem lehet itthon is annyira megszigorítani a törvényt, hogy legalább a büntetés elrettentse attól, hogy egy élő, érző lényt kínozzon, megöljön.

2010. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl. gyerekkorban bántalmazták és így jön ki rajta
2010. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

hát ja, olvastam egy cikket, hogy amerikában egy állatkínzó a macskájának a fejébe belelőtt egy 8cm-es szöget, és az egész fején átment, volt röntgen kép és látszódott is hogy teljesen átment a fején. ja és a szeme közé kb mintha nekünk a homlokunk közé lőnének, de túlélte.

BÁr nem tudom, hogy ha kell link akkor megkeresem de nem garantálok semmit.

2010. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyenek nemcsak aberráltak, hanem gyávák is. Azért az állatokkal teszik, mert az emberölést/kínzást büntetik (ellenben az állatok elleni bűncselekményekkel sajnos tényleg nem foglalkoznak eléggé). Számomra az ilyenek nem emberek, és életfogytiglani kényszermunkára ítélném őket, hogy megdolgozzanak a fenntartásukért, jó messze a normális társadalomtól.
2010. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!