Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mivel etetitek az állataitok?

Mivel etetitek az állataitok?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy kérdés,olcsó vs drága kajáról,ennek kapcsán szeretném megtudni,hogy ti mivel etetitek az állataitokat,lehetőleg értelmes hangnemben parasztozás és anyázás nélkül =)
2011. júl. 20. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kizarolag royal canint kap!
2011. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És hány adagot vesztek amikor vesztek?Ez mennyibe kerül összesen és a fizetés mekkora része megy el rá?Tapasztalatok?
2011. júl. 20. 14:16
 3/10 anonim ***** válasza:

en csak a yorki 'fogyasztasarol' tudok beszelni. Egy felnottnek kb.1 honapig eleg egy masfel kilos zacsi,minimalis hazikoszt mellett. 2500 korul van.

Az oltasok tobbe vannak, 1 eves korig sok kell...

2011. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még a kérdéshez hozzáfűznék pár dolgot,pl milyen sampont,almot használtok.
2011. júl. 20. 14:35
 5/10 anonim ***** válasza:
a sampon nevere nem emlekszem,de semmikepp nem panzi meg bobi. A petnetrol rendeltem. Alom? Minek. Jarunk setalni ha panelba vagyunk,ha otthon meg ott az udvar.
2011. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Törpenyulak: táp, zöldségek, kis gyümölcs, sok-sok széna.


Macska: Royal Canin táp, pulykahús, pulykasonka, csirkeszív, zúza, csirkemáj, hal.

2011. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem egy kis testű kutyusom meg egy törpenyulam van... kb. a kutyus kb. 2 kg royal canint eszik meg egy hónapba, az 2800 ft, ez mellé kap néha jó minőségű konzervet, mondjuk egy héten egyszer az 4x400 ft, szoktam venni neki jutifalatot, préselt cuccokat, ez kb. 2500 ft egy hónapba.. sampont a fressbe veszek neki, 2000ft, de nagyon sokáig elég!a kutyának almot nem veszek, csak kakigyűjtő zacsit..

nyuszi egy zsák széna 600ft kb. 1 doboz halywood 700ft, pellet van a wc-jébe, és kap zöldséget gyümölcsöt...

nem ezek a kiadások amúgy.. kutyát 2havonta viszem kozmetikushoz 4000 ft, oltások minden évben kettőjüknek 12 000 ft, néha cserélni kell ezt azt, nyakörvet, pórázt... és a váratlan helyzetekre is készülni kell anyagilag! az állatoknak nincs tb-je, ha megbetegszik, kisebb vagyon, amit otthagysz az állatorvosnál

2011. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyuszim van és egereim:

Nyuszi: táp: Cuni complete 800ft kb. 3hónapra elég. Zöldségek, levelek piacról: max ezer/hó, széna 450ft és 2-3hétig elég.

Egerek: nem találtunk sehol minőségi egértápot, ezért kénytelenek voltunk az Obiban venni, pár száz forintért, de az is több hónapig jó, zöldségeket a nyúléból kap, és ha tudunk veszünk nekik tücsköt is.

2011. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a kutyámat ételmaradékkal etetem és jól érzi magát,meg nem kell érte semmit fizetnem pluszban,mint a drága tápra,ami felhízlalja az állatot.
2011. júl. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tengerimalacom:zöldség,gyümölcs,tengerimalac táp,széna

Hörcsögöm:hörcsög táp,zöldség,gyümölcs és néha néha egy kis hús a fehérje miatt

Kutyám(biewer yorki):kutya táp és néha házi koszt.

2013. júl. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!