Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek emberként hogy...

Szerintetek emberként hogy néznének ki az állataitok?

Figyelt kérdés
Fura egy kérdés :D . Arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek emberként hogy nézne ki az állatotok ( hajszín, bőrszín, szemszín, testalkat stb. ), és hogy hogyan viselkednének ( gyagyák, okosak, jól nevetek stb. lennének ). Köszi a válaszokat. :D
2011. jan. 2. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy fehér havanesem van. Őt mindenképpen egy szőke lánynak tudnám elképzelni. Mivel kutyának is nagyon okos, igy embernek is az lenne, viszont végtelen önző, csak ő és más senki.

A spánielem egy vörös férfi, aki nem éppen az eszéről hires, de végtelen ragaszkodó.

2011. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

:D Én a fehér cicámra mindig azt mondom, hogy ő szőke nő lenne, de az a tipikus :-D

Van egy másik, utcai vegyes kandúr, ő olyan kis teszetosza, emberben biztos olyan pasi lenne akinek nincsenek sikerei a nőknél, kicsit pocakos, de nyugodt, okos, csak nem éppen jóképű. :-D

Kutyusom lány, ő tutira egy bombázó lenne. Sportos, erős, okos, kiegyensúlyozott. Magas lenne és vörös hajú, határozott és megfelelően szálkás, izmos :-) Jó barátnők lennénk- így is azok vagyunk :D

2011. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
-kérdező: és a Tiéd?
2011. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Elhízott, vörös, ivartalanított (ex)kandúrcica: Egy szeplős, bozontos szőke/vörös hajú, fotelben tévézős lúzergyerek lenne, aki csak arra várna, hogy Anyuci enni, inni adjon neki, más nem is érdekelné, na meg hogy simogassák is meg és dédelgessék. Növesztené a háját a négy fal között és nem érdekelnék a csajok.

Inkább maradjon macska, mert emberként egy selejtes példány lenne. :P

2011. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik tengerimalacom egy dagi kisfiú lenne, tudjátok, akiket az iskolában mindenki csúfol, mindenbe beletörődő típus. A másik egy vörös hajú kiskamasz lenne, aki mindig csak csínytevéseket csinál, mindenbe beleüti az orrát és irigykedik mindenre.
2011. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éves tacskó keverékem van, nagyon szorgalmas, okos kutya, jó házőrző (legalábbis jelző), ráadásul szuper humora van (játék közben derül ki).

Szerintem ilyen nagy, barna szemekkel és barna hajjal rendelkező, kistermetű, de izmos fazon lenne, aki állandóan jön-megy, és jó a dumája :)


De kutyaformában szeretném megtartani, nem tudnám nélkülözni :)

Amúgy Spurinak hívják, és másfél éves.


25/N

2011. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapos szuka németjuhász: Emberként egy nagyon makacs, de okos fekete hajú, barna szemű lány lenne, aki szeret sportolni és mindig nagyon jól néz ki. Szeretne a középpontba lenni. Tipikus vezető személyisége lenne, de akit elfogad vezetőjének, annak minden szava szent és nagy tiszteletett mutatna iránta. Másokkal kicsit bunkó, de ennek ellenére szertnék és tisztelnék az emberek.

De inkább megtartom kutyának.

2011. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyám egy tacskókeverék, fiú

barna hajú lenne, sötétebb bőrű, átlagos ésszel:D

nagyon szeretetreméltó és ragaszkodó

viszont ha a kisujjad nyújtód az egész kezed kell neki

egész jóképű lenne, nem egy szívtipró de azért tudna csajozni

2011. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

van egy németjuhász és kaukázusi keverékünk, én életemben nem láttam annyira rossz kutyát.

általában azokra hallgat, akit szeret és aki foglalkozik vele, nem a gazdájára.. : D

szerintem emberként is nagyon makacs lenne, persze hajtana a pénzre, mint a kutyakajára most :)

az idegeneket viszont nem szereti, mondjuk eltűri őket, de nem hallgat rájuk. egyébként nagyon játékos,mozgékony..

ha embernek született volna, sztem sportoló lenne

2011. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
:) Nagyon aranyosak a kommentek :D. Az én magyar vizsla szukám, egy kis termetű, izmos, szép lány lenne. Ami érdekli azt tudná, viszont ami nem abból segghülye :D . Kis antiszociális zavarokkal küzdene. A fekete dagadt cicám, tényleg az a tipikus férfi! Kanapéban ülve, sörhassal nézné a focimeccset, de csajozás szó neki idegen. Köszi a válaszokat :).
2011. jan. 2. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!