Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálatokból deríthet...

Milyen vizsgálatokból deríthető ki ha az ember meddő? A hormonvizsgálatból ezt meg tudják állapítani?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy vizsgálatból semmiképp sem.

Ez vizsgálatok sorazatából áll.

Hormon, genetika, méhvizsgálat, apajelölt vizsgálata......

2009. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,abból is.Végezhetnek petefészek átjárhatóságot,és méh tükrözést is.Gondolom ha szükséges akkor,más vizsgálatokból is kiderítik.De nem kell a legrosszabbra gondolni.Én több,mint tíz évet vártam a babára,tudom hiába mondom.De csak kitartás!20hetes
2009. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgalatbol max. ha hormonalis oka van a meddösegnek azt, de ez rendszerint gyogyszeres uton kezelhetö. Ha viszont "szervi eredetü"(pl. petevezetek elzarodas, stb.) a problema, akkor azt sajnos nem fogja kimutatni a hormonvizsgalat. Ezek rendszerint rutinbeavatkozasok, erzestelenitessel csinaljak öket es minel elöbb tul van rajtuk az ember annal jobb, de mindenkepp erdemes a hormonalis vizsgalatokkal kezdeni, söt talan a partner vizsgalataval, mert ferfiaknal ez abszolut semmifele kellemetlenseggel nem jar, nöknel ha szervi eredetü, akkor kicsit bonyolultabb. Nem kell megijedni, mar szinte mindenre van megoldas :)
2009. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!