Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megölni, ki írtani...

Hogy lehet megölni, ki írtani a nyestet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

te képeslennél bántani???

ketreccel és csalival próbálkozz és NEHOGY meg öjd vidd el meszire nem ő tehetróla h roszhelyen volt rossz időben

2011. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egyetlen hatékony megoldás az élvefogó csapda. Megfogja, elviszed, elengeded az erdőben, nem hiszem, hogy vissza fog merészkedni. [link]
2011. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Ha befogod utána szúrd le,mi is így csináljuk.
2011. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nagymamám szomszédai belefojtják egy hordó vízbe de szerintem ne öld meg, hanem ha fogtál vidd el valami rétre vagy valahova, mert ez brutális!!!
2011. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem D: ha sikerül megfogni,szivem szerint nem ölöm meg de ha fater meglátja egyből kinyírrjja (sok kárt tettmár..)
2011. aug. 6. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:
én is meg akartam mengteni azt aki a mi udvarunkba tyukot evett, de aztán le lett lőve(az 1.golyó után még mászkált, még 2-t kapott, aztán átment a szomszédba, azóta se híre se hanva , szegény
2011. aug. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
csapda és végez vele bármennyire fájó ,kb 2hét és lesz helyette másik.
2011. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én ahol érem ott bélelem ólommal őket! Fogja meg az aki nem ember! XD Golyót neki ,és ha mény nyüszít akaszd fel oda,ahol szoktak járni a többiek. Biztos hogy elriasztja őket!

Tudom,mert a patkánynál is ez van. ki kell szúrni a szemét és el kell engedi. Soha nem látod viszont őket :DDDD Kicsit morbid de hatásos!!!

2012. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!