Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy pók a kádunkban, nem...

Van egy pók a kádunkban, nem akarom megölni, nem tud kimászni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy pók a kádunkban.. valamikor este esett bele. (látszólag 6 lába van nem tudom h nem látszik-e vagy eredetileg olyan, szerintem kaszáspók)nem tud kimászni és szerintem már régóta nem evett. Nem akarom csak úgy kirakni mert van egy kutyánk és megenné szegénykét vagy valaki rálépne. mit csináljak vele ? :( fogjak neki muslincát vagy hangyát? az udvarra sem merem kitenni mert megfagyna. mit szoktak csinálni a pókok ilyenkor? vagy engedjem csak ki és lesz ami lesz?
2011. okt. 20. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan engedd ki.
2011. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Csapd agyon...
2011. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Telepítsd ki a mellékbe. Ilyenkor mit tudsz neki adni? Kb semmit. Amúgy sok pók ilyenkor már kimúl:S
2011. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) remélem azért élni fog egy darabig

és a 2. válaszolónak: nem akarok egy ártatlan kis pókot megölni azért mert rosszkor volt rossz helyen

2011. okt. 20. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Csapd agyon vagy tartsd meg házi állatként .
2011. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Őszinte elismerésem. Én hangosan üvöltve félreugrok, a férjem ilyenkor beront, hogy mi történt, én a sarokban remegve mutatok a pókra, hogy azonnal ölje meg. Ilyenkor ő a nap hőse.


Bocsi, de én nagyon félek a pókoktól, furcsa olvasni, hogy valaki etetni akarja.

2011. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Nincs is érzése mind 1
2011. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam egyenesen gyűjtötte a pókokat a szobájában, ő szerinte az bio szúnyogirtó.
2011. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Ma reggel kb fél hatkor a nappali közepén egy rohadt nagy fekete rusnya pók! Kb fél flakon Chemotox, lénycsapó úgy tízszer lecsapva, végül seprű, lapát és ki az udvarra. Hát én ezt tettem. Én igazán szeretem az állatokat, de sajna a pókok, rovarok, bogarak nem az a kategória. De Te ha gondolod, csak nevelgessed, etetgessed. :) :) Papír a feneke alá, aztán ki vele, oda, ahova gondolod.
2011. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt egy hatalmas nagy példány, amikor belerúgtam, vagy száz kispók futott le róla. A pók így is megvolt vagy öt centi, a kicsikkel együtt egy kisebb fajta madárpók. Sokáig tartott, mire az összes kispókot levadásztam és agyonütöttem.
2011. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!