Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit Tegyek? Egy kopasz ronda...

Irana kérdése:

Mit Tegyek? Egy kopasz ronda állat van a fürdőszobába!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy már sok ilyen kérdés volt, de nem tudom tényleg, hogy mit csináljak.

Hétfőn reggel, mikor mentem wc-re és letoltam a gatyám, hirtelen kiszaladt egy kopasz valami a mosógép mögül és támadó pozíciót vett fel.

Ijedtségemben gatyátlanul a wc-támlára ugrottam és addig ott rogyasztottam míg ő el nem ment (kb 5 perc).

A mosógép mögé fészkelte be magát, nem merek mosni, halomba áll a koszos ruha és már kezd megfogyatkozni a használható ruháim száma.


Az állat, mint ahogy már korábban írtam kopasz, ráncos és hosszú farka van. Az állatkát egy vakondhoz tudnám hasonlítani.

Hogyan tudnám elkapni, vagy mit csináljak vele? Mert ha leülök wc-re azonnal támad. Lehet hogy vannak kicsinyei is mert visító hangokat hallok.

(Értelmes válaszokat lécci) Egyedül lakom, falun, és a szomszéd nem éppen tettre kész, ha egy állatka befogásáról van szó.

28/L


2011. aug. 10. 17:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha lehet ilyet kérdezni melyik faluban , v legalább mond hogy melyik megyében laksz
2011. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a wc körül vannak a kölykei.

Hívj át egy barátot, vagy többet, ők majd segítenek kiköltöztetni.

2011. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Mondanám hogy üsd agyon egy lapáttal de nem mondom.
2011. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
92%
Az öcsém megszökött a ketrecéből!Mondd a címet, megyek érte! :D
2011. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi lehet az. De valami izét nem tudsz hívni? Amik befogják az állatokat (nemjut eszembe a neve, de biztos tudjátok mire gondolok :D) a mérete akkora mint egy vakond?
2011. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Pesttől kb 20 percre kocsival, Gödöllő felé.

Barátokat nem tudok mert nemrég költöztem ide (kb egy hónapja) és addig semmi nem volt, de most meg hirtelen megjelent. Valami ötlet?


Az öcséd? Törpe családból származol?

2011. aug. 10. 17:31
 7/16 anonim ***** válasza:

nem ilyen? ez amúgy egy kopasz tengeri malac.. :D és amúgy rágcsálónak néz ki?

[link]

2011. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

csak van valamilyen csávó a közeledben?

hívd át, bárkit hogy segítsen csak akad valaki,ha mégsem akkor marad a lapát :)

2011. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kopasz patkány, az így néz ki.. :D

[link]

2011. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát valami olyasmi csak rövidebb az orra és kilátszanak a hosszú fogai. De nem akarom megölni szegényt hátha tényleg vannak kölykei éhen vesznek aztán elkezdenek bomlani.
2011. aug. 10. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!