Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit Tegyek? Egy kopasz ronda...

Irana kérdése:

Mit Tegyek? Egy kopasz ronda állat van a fürdőszobába!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy már sok ilyen kérdés volt, de nem tudom tényleg, hogy mit csináljak.

Hétfőn reggel, mikor mentem wc-re és letoltam a gatyám, hirtelen kiszaladt egy kopasz valami a mosógép mögül és támadó pozíciót vett fel.

Ijedtségemben gatyátlanul a wc-támlára ugrottam és addig ott rogyasztottam míg ő el nem ment (kb 5 perc).

A mosógép mögé fészkelte be magát, nem merek mosni, halomba áll a koszos ruha és már kezd megfogyatkozni a használható ruháim száma.


Az állat, mint ahogy már korábban írtam kopasz, ráncos és hosszú farka van. Az állatkát egy vakondhoz tudnám hasonlítani.

Hogyan tudnám elkapni, vagy mit csináljak vele? Mert ha leülök wc-re azonnal támad. Lehet hogy vannak kicsinyei is mert visító hangokat hallok.

(Értelmes válaszokat lécci) Egyedül lakom, falun, és a szomszéd nem éppen tettre kész, ha egy állatka befogásáról van szó.

28/L


2011. aug. 10. 17:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
17:29 vagyok "Egy kopasz ronda állat van a fürdőszobába!" ezt félre is lehet érteni :DD
2011. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Félre lehet érteni igen. De te sem viccelődnél ha egy csúnya kopasz vakondpatkány nem hagyna wc-re menni!
2011. aug. 11. 08:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg patkány. De ha nem ölöd meg, mit csinálsz vele. :( Szerezz be szerintem egy jó nagy csapdát, ami élve elfogja. És ne hagyd nyitva a fürdőszoba ajtaját, mert ha szétszaladnak a gyerekei, hát egy csomó ronda kopasz izé fog szaladgálni a házadban. Tényleg senki sincs a közeledben? Telefon? Ja és vannak direkt rágcsálóirtó cégek, Pesten, de szerintem Gödöllőn is, keress rá a neten. Ők biztos tudnak segíteni.
2011. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

[link]


Hívd ki őket, vagy akármelyik másik céget, akik rágcsálóirtással foglalkoznak. Csak írd be a google-be.

Szerintem is patkány, vagy akármi más, csak beteg.. És valószínű azért költözött be, mert egy védett helyet keresett az elléshez. És most te veszélyezteted az ő területét.

Hacsak nem akarsz a fürdődben egy patkánycsaláddal együtt élni, muszáj lesz megölni őket. A patkányt se te, se egy erős férfi nem fogja elkapni, mert nagyon gyors, sőt harap is, ha veszélyben van.


A mérget azért nem ajánlom, mert a kölykeit is el kéne távolítani.


Nagyon nem irigyellek. Én afrikában éltem együtt egy patkánnyal pár hétig, hát rettegtem. :(

2011. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hogy 28 évesen valakinek ilyen fantáziája legyen...
2011. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megoldódott a helyzet. Nagy nehezen.

Összehoztam egy csapdát (vödör, fadarab, alma)szerencsémre beleesett. Amint tudtam ráraktam valami nehéz könyvet és átmentem a szomszédhoz. Áthívtam, megmutattam neki hol van az állatka. Ő fogta vödröstül, könyvestül és áthajította a közeli erdőbe. Láttam elszaladni az állatot, mikor elég messze ment összeszedtem a lexikont meg a vödröt. Otthon megnéztük,semmi nem volt a mosógép mögött. Lehet csak beszorult az állat lába vagy valami és az visítozott. De jó hogy vége. Most már nyugodtan mehetek mosni, meg wc-re.

2011. aug. 11. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!