Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Macskát és madarakat lehet...

Macskát és madarakat lehet együtt tartani, ha elég fiatalon kerülnek össze?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem.a macskában ott a vadászösztön
2009. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz sajnos. Nekem már nem voltak meg a papagájaim, mikor macskáim lettek, de a mamámnak volt két papagája. A perzsa macskája évekig tűrte őket (amúgy elég mamlasz macska), aztán egyszer arra mentünk haza, hogy valahogy kinyitotta a kalitkát és az egyik madárnak feltépte a hasát. Szegény másik nemsokára belepusztult a szomorúságba.:(
2009. ápr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sajnos csak a mesékben lehetséges.

Sosem kockáztatnám. Nekem voltak madaraim, de a macskáimtól távol kellett őket tartani nagyon, mert ha csak meglátták a cicák a kalitkát már nem bírtak magukkal.

Az igaz, hogy a kutya és a macskák elvannak együtt, nekünk is boldogan élnek egymás társaságában, de a macskák és a madarak nem tarthatók együtt. Abból csak bonyodalom lesz. A madaraknak biztonságos kalitkát és másik szobát kell biztosítani, ahová macska sosem tud bejutni, erre nagyon kell figyelni.

2009. ápr. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Igen, nyugodtan,

és ilyen tartás mellett etetni sem kell a macskát,

csak itatni.

2009. ápr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!!
2009. ápr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Sztem a neveltetéstől függ és attól milyen fajta cica!Az enyém házi cica és nekem egereim vannak mikor elhoztam őket amik ketrecben voltak egerek azokkal játszott de nem bántotta őket amik terráriumban voltak azokhoz hozzá sem nyult!!!Viszont nekem volt papagájom és annak a kint élő egyik cicám leharapta a fejét h h azt még azóta sem tudom:S!!De sztem proba szerencse!!!!Ha hozzászokik a cica és erős a ketrec ajtaja akkor semmi gond nem lessz!!!
2009. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk volt egy szomszédunk, akiknek volt macskája, és egy kissándor papagája, ott a macska félt a papagájtól, de gondolom csak a madár méretei voltak tekintélyt parancsolók.
2009. ápr. 14. 09:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem tartanék macska mellett madarat.max.ugy ha a madár egész nap ketrecben van.A legtöbb macska szereti megenni a madarat.Nekem volt egy perzsa macskám aki minden madarat megevett ami az orra elé került.Még kissebb csirkékre és kisméretű tyúkokat is kinyírt.Most mindig vannak macskáim szerencsére ezek nem szoktak rá a tyukokra meg a csirkékre de még mindig nagyon szemeznek a galambjaimmal.Néha olyanokat csinálnak hogy a galambhjáz oldalán csimpaszkodnak olyanklor szétrobbantom a bandát.Szoval együttt a kettőt nem lehet.
2009. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy én most beszerzek egy macskát a 7 madaram mellé, csak az erkélyszomszéd példája mennyire ritkaság, szóval tapasztalatok érdekelnének, hogy képes-e megfélemlíteni egy erős csőrű madár egy macskát, vagy csak ez a macska volt kevésbé vadász?
2009. ápr. 14. 21:26
 10/11 anonim ***** válasza:
A gólya, a sas, az elég erős csőrű medár, de nem a papagáj.
2009. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!