Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A bálnák léteznek (fontos,...

A bálnák léteznek (fontos, hogy olvassátok el a leírást, nagyon jól érveltem! )?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert mindenki beszél róluk, de még senki sem látott.


Lehet, hogy a japánok nem is vadásznak rájuk, csak titokban valamilyen atomfegyvert, vagy mesterséges tsunamit készítenek...


A lényeg, hogy szerintem a bálnák nem léteznek! A természetfilmekben is utólag teszik oda, csak figyeljétek meg! Furcsán mozognak, nem hiszem, hogy egy élőlény így mozogna, így nézne ki és egy ilyen nagy állat kis planktonokkal, meg rákokkal táplálkozna. És fura hangokat adnak ki ezek a nemlétező valamik.


2011. aug. 23. 14:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Én már láttam bálnát. Meg delfint is.
2011. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
És akkor a bálnatetemeket csak úgy viccből csinálták meg a csontjait is a tengerben.
2011. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
@14:15: Az egy robot volt, vagy csak te kamuzol.
2011. aug. 23. 14:16
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért, te láttál már pl kínai vagy koreai embert? Ha nem láttál akkor már nem is létezik??

És ha nem láttál csivavát vagy dán dogot az sem létezik? Ha így megy akkor te sem létezel, mert mi még sosem láttunk téged...

2011. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom neked, hogy én már láttam. És ez nem vicc! Tudod azok az emberek, akik nem olyan agyalágyultak, mint te, tapasztalatokat gyűjtenek. Mondjuk Grönlandon, ahol élnek bálnák. Idén voltam ott először, de valószínűleg nem utoljára. Gyönyörű hely, és a bálnák (mert, hogy élnek!!!) csodálatos állatok.
2011. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
@14:16: Miiiiiiii...(bzzzt)...rájöttél, félig, de nem vicc, hanem átverés!
2011. aug. 23. 14:20
 17/30 A kérdező kommentje:
@14:18: Kérdezek tőled valamit: mennyi kettő meg kettő?
2011. aug. 23. 14:23
 18/30 A kérdező kommentje:
@14:19: Agyalágyult? Te összekeversz Wheatley-vel.
2011. aug. 23. 14:24
 19/30 anonim ***** válasza:
Hallod, még te nézel engem hülyének???? Kijártad az általánost?? Nem hiszem... Gyűjtsed a zsebpénzed és mikor agyilag már nem 5 éves leszel keress egy helyet ahol vannak bálnák, és van köztük ami elhullott boncold fel és utána kérjél bocsánatot mindenkitől, hogy tévedtél, igen is léteznek
2011. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Na jó, ezt most zárjuk le! Tudom, hogy léteznek bálnák, szerintetek ki az agyalágyutabb, aki azt hiszi, hogy nincsenek bálnák, vagy aki elhiszi, hogy valaki más azt hiszi, hogy nincsenek bálnák? Tudom, hogy léteznek, csak gondoltam írok egy ilyen kérdést, hátha valaki elhiszi...Egy ismerősöm szerint tényleg nem léteznek, miatta írtam egy ilyet, hátha mások szerint sem léteznek.
2011. aug. 23. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!