Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csótány probléma! Mit tegyek?

Csótány probléma! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A házunk rovarirtója, akit a gondnok rendelne ki, vidéken van, hozzánk viszont betelepedtek a csótányok (valószínűleg a fölöttünk lakóktól), vasárnap óta kb. 10- et ütöttem le, ha nem többet, és egyet találtam halottan az ablaknál. Mitől halhatott meg, ha azt nem ütöttem le? Milyen házi praktikákat ajánlotok, vagy vegyszereket, amivel kiírhatnám a csótányokat, akár a petéket is, amíg a rovarirtók nem jönnek? Az irtók a petéket is kiirtják a lakásból? (Panelban lakunk)
2011. aug. 23. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne hidd el az előzőeket!

mintegy 300 millió éve vannak jelen csótányok a Földön, és nagyon jól megvannak mindenhol, ahol sötét van és van táplálékuk.

Fedett szemetes, jól elzárt élelmiszer, gyakori takarítás azok a dolgok, amivel távol tarthatod őket.

Csótányirtót, ha felnyalja a kutyád, rosszul lesz minimum

Nagyon mérgező, és semmit nem ér hosszú távon

2011. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A szemetesünk fedett, takarítani 2-3 naponta szoktunk (porszívózás, felmosás, portörlés), nagytakarítást pedig negyedévente csinálunk, ezért is vagyunk teljesen kiborulva itthon, hogy elleptek minket ezek a dögök... Biztos vagyok benne, hogy a szomszédtól jöttek. Egyébként egész este kommandóztam a lakásban, óránként körbe jártam a szobákat, de sehol nem találtam semmit, pedig csak én vagyok ébren, a többiek alszanak, ott sötét van és nincs mozgás, de sehol nem láttam csótányt.
2011. aug. 23. 22:58
 13/15 anonim válasza:
0%
ahol kosz van ... ott csótány is
2011. aug. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a tetőből potyogott a csótány..nagy példányok...valahogy megéltek a galambürüléken...van madár?
2012. jan. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ahol kosz van ... ott csótány is


EZ ÍGY NEM IGAZ! sajnos a szomszédoktól is átmehet egy olyan lakásban, ahol mindig rend van.

2012. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!