Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a bolond vagy a...

Én vagyok a bolond vagy a világ? Normális dolog mindenféle állatot agyontaposni?

Figyelt kérdés
Ez az új őrület, crush fetish a neve. A lényege, hogy nők összenyomnak, összetaposnak nyulakat, macskákat stb., és ezt videóra veszik. Mások ezen élvezkednek. Ennél betegebb dolgot nehezen tudok elképzelni...
2011. aug. 30. 15:59
1 2
 11/12 dress9dora ***** válasza:
44%
Na jó elegem van ebből!Elterveztem valamit!A létrehozott csoportommal (most mindegy hogy milyennel) áthaladom a országhatárt és teszek vmit ellene!Legalább is ha egy nőt meglátok hogy bántja az állatot,és besózom,megkínzom,ledugok neki egy fát a száján,majd összenyomom egy géppel ahogy ő is tette csak lábával,majd azzal a kva magassarkújával átszúrom a hasát és minden nap levágom egy végtagját!Majd mégegyszer összrenyomom és megkínzom,a végén pedig röhögök egy jó nagyot amit ő tett az állatokkal!
2012. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
42%
nagy a vilag hulye a vilag
2015. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!