Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csak a mi udvarunk van az...

Csak a mi udvarunk van az elmúlt 1 hónapban tele marha nagy keresztespókokkal, vagy máshol is elszaporodtak és ilyen nagyok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 00:11
 1/5 anonim válasza:
100%
ilyenkor elég nagyok szoktak lenni és a melegben jól tudnak szaporodni is bár én itthon mostanában nem láttam de tuti van nálunk is :)
2011. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mond, teljesen ki vagyok tőlük. Tegnap este 3 db óriási példányt találtam az ÁGYAMBAN!! Ráadásul rettegek tőlük
2011. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira undorodom tőlük, hogy az hihetetlen. Ha én találtam volna az ágyamban, talán infarktust is kaptam volna.
2011. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sztem én is, és fuj.. meddig tart ez? Olyan szörnyű, h mindenhol ott vannak :S
2011. aug. 31. 12:49
 5/5 anonim válasza:
én még hál istennek nem láttam nagyot csak képen.de ha a pincében járok én szinte nem is nézek a plafonra csak a földre hogy még véletlenül se lássak.este felé meg már a teraszra sem nézek ki mert másnap regelre általában pókhálót láttam és nem is kicsit tehát biztosan nagy példány lehet a hálón.egyszer az én szobámnál is akkora hálót láttam regellre de ha az ágyamban látnék még csak egy kicsit is akkor én sztem elájulnék és egész éjszaka nem is aludnék
2011. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!