Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ő hogyan halt meg? Állat...

Lóbarát kérdése:

Ő hogyan halt meg? Állat miatt? Leadták az Animal Planeten? Valahol visszanézhető az a rész?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 7. 12:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Bear Grils sem piskóta azért. Ő állandóan olyan helyekre megy/mászik ahol könnyne éhen vagy szomjan halhat vagy lezuhan esetleg... Adrenalin függők és kész!
2011. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szia!


Annak idején pedig rajta volt pár napig a youtube-on a video, amikor meghalt. Én nagyon sajnáltam, bár én minden természetfilmet szeretek.

2011. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Merwoman ***** válasza:

Utána meg szerencsétlen rájákat gyilkolták :( Tehát Irwinke sem volt nagy állatbarát,szerintem ez konkrétan rá nézve elég szomorú :((

továbbá állatkínzásnak tartjátok, hogy a Lajka kutyát áánnó fellőtték, tudták, hogy éhen hal,vagy megsül, vagy szomjan hal eleve halálra ítélték,akkor miért istenitik ezt a tettet ???

2011. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!