Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez milyen állat lehetett?...

Ez milyen állat lehetett? Városon kívül, Duna-part mellett bringázva egy ütést éreztem a tarkómon.

Figyelt kérdés

Csak egy pillanatra - majd zizegést hallottam. Aztán az ütés helye olyan lett, mintha megcsípett volna valami.8 éve bringázom városon kívül, de ilyen még nem volt. Nagyon rövid idő állt az "illető" rendelkezésére, kb 20-al tekertem. Másodperc törtrésze alatt zajlott le az egész.


Mifene képes vajon ilyenre?


Darázs, felhúzott fullánkkal? :)


2011. szept. 12. 16:03
 1/8 anonim válasza:
52%
Dana Scully is így járt, és elkezdett benne kifejlődni egy idegen lény. Kérd el a szérumot Muldertől, vagy a cigarettástól!
2011. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Kérd el a szérumot Muldertől, vagy a cigarettástól!"


Kérném én, de egyrészt nem zavar annyira (csak viszket - nem vészesen) másrészt nem tudom az elérhetőségeit.

2011. szept. 12. 16:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Hopp - harmadrészt, nem az volt a kérdés, hogy van-e szérum rá, hanme, hogy miféle csodalény képes ilyesmire.
2011. szept. 12. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
bármilyen bogár képes csípni ,ütni, karcolni, és ez később viszketni!
2011. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
különösen az izzadt bőrön!
2011. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

@2 & 3.


Node ilyen "reakcióidővel"? Mész 20 km/h-val - nekedcsapódik és rögtön le is pattan.


Hogy a fenébe lenne ideje ennyi idő alatt csípni/szúrni/harapni?


Én még azt sem tudnám ilyen rövid idő alatt eldönteni, hogy ellenség vagy menysszony-e a "célpont".

2011. szept. 12. 16:44
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
kedves kérdező te a fejecskédben rendbe vagy ,vagy csak így születtél. én voltam a 2. és a 3. ez arra az esetben érvényes ha a jelzésed @, negatív gondolat! De mire vagy kiváncsi?? hogy mi csípott meg egy nagy @-sz!
2011. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!


Ez egy VAD állat volt! :))


Amúgy biztos bögöly vagy ilyesmi.

2011. szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!