Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Segítség! 2 hónapja bolhás...

Segítség! 2 hónapja bolhás lett a macskánk, kapott frontline-t és nyakörvet. Megőrülök a bolháktól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
állandóan kimosom az egész lakást, kipróbáltam az állatorvos szerinti tuti szert---) Insecticide 2000-t, protec-et, ideig óráig ok, de jönnek és csípnek, ugrálnak.
2011. szept. 12. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez fura, ha le van kezelve, nem értem hogy mennek bele, nekem is le van kezelve és sosincs benne blha.

Valamit nem jól csinálsz.

2011. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem a macska a "bolha-fészek" a lakásban valahol túlélik a peték az irtást és kikelnek újra és újra. valahol nem irtasz rendesen.
2011. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Kinti vagy benti macska?

Van más háziállatotok is?

Milyen időközönként lett lekezelve a macska?

Féreghajtót kapott?

2011. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
benti, de 8év után kiment egyszer-kétszer.. és bolhás lett. féreghajtót, frontline-t mindent megkapott. kutya kinti.
2011. szept. 13. 07:59
 5/5 anonim válasza:

Állitólag a friss diólevél elűzi a bolhákat. Kipróbáltam, nálam nem vált be.

Én úgy irtogatom őket, hogy mindig elkapok egyet - egyet, és addig nyomogatom össze, míg biztos meg nem döglik. Lassú eljárás, de ingyenes, és hosszú távon egészen hatékony (amelyiket megölted, az már nem csinál sok - sok utódot).

2011. szept. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!