Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mivel űzzem ki a lakásból a...

Mivel űzzem ki a lakásból a poloskákat?

Figyelt kérdés
Kb 1 órája vettem észre hogy rengeteg poloska van a szobámban, az ablakon jöhettek be mert nyitva volt és még most is vagy 20 darab ott figyel a szúnyoghálón! Mivel lehet eszeket kiírtani, harapnak is ugye? (most hirtelen spray-s dezodort fujtam rájuk)
2011. szept. 17. 20:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnyomtan 1et de szörnyen büdös!!
2011. szept. 17. 20:24
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem harapnak :D


Hát..rovarirtó sprayvel lefújod őket, összeszeded és lehúzod a wc-n (összenyomva elég büdösek). Nálunk ez a taktika..

Bár nálunk a párom vadászik :D

2011. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam is!:-S 10már biztos bemászott az ablakon!Nem tudom honnan jönnek!5.lakom!Írtózom tőlük!
2011. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A légy írtó nem nagyon kottyan meg nekik!Egy csomót kell rájuk fújni,de még úgy is bírják elég sokáig!
2011. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én üres gyufásdobozzal ovatosan kiviszem őket.Ne idegesitsd fel,őket,és akkor nem engednek ki szagot.
2011. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én a 7. emeleten vagyok, de ahogy látom van szárnyuk is !!
2011. szept. 17. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Papírzsepivel fogd meg és lehúzod a WC-n. Ne nyomd össze, oltári büdös.

Nem invázió, ilyenkor ősszel keresik a télire való szállást, a legkisebb lyukon is bebújnak.

2011. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van,tudom csak minek szállnak fel ilyen magasra?!? :-S
2011. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyes poloskafajok ilyenkor vonulnak/rajzanak. Csukd be az ablakot, pár hét, amíg le vonul a tömeg.
2011. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!