Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy szarvasnak mennyi az...

Egy szarvasnak mennyi az átlagsebessége ha néhány órán keresztül kell futnia?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból érdekel, és természetesen nem olyat várok hogy 28-cal vagy mit tudom én, hanem például: 25-30, és megköszönném ha nem tipp érkezne, hanem aki tényleg hallott volna esetleg róla, nagyon köszönöm!
2011. szept. 18. 19:29
 1/3 anonim válasza:

A szarvas képes futni 80 km/h sebességgel is!

néhány orán keresztül kb.:20-30 km/h. Mert 1 óráról halottam az 35-40km/h volt!De ez ugye hoszabb idő!

2011. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! Nincs akkora jelentősége, csak halottam olyat hogy volt olyan nép akik órákon keresztül képesek voltak futni a szarvas után, amíg az meg nem állt, vagy le nem lassult, és akkor már, könnyen agyon tudták dobálni kövekkel, a túlélés törvényei egyik részében mondta a srác hogy ő nincs olyan jó fizikai állapotban és másképpen kell kajához jutnia.
2011. szept. 18. 23:13
 3/3 anonim válasza:
Jaja.Egyik kedven c műsorom a Discoveryn a Túlélés Törvényei. A srác neve: Bear Grylls
2011. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!