Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatot javasoltok?

Milyen háziállatot javasoltok?

Figyelt kérdés
kutya ,macska ne. :)) azmárvan. :)) azonkivül bármi jöhet. :))
2011. szept. 20. 18:54
1 2
 11/15 anonim válasza:
Láttom szereted az állatokat. Őszinte leszek veled. A legjobb háziállat szerintem az valamilyen hüllő. Én kimondottan bolondulok a kígyókért van két kockás pitonom ( az egyik albinó a másik rendes mintázatú ) de tartók 3 agámát. Szerintem a görény sem rossz ötlet, kertrec árakban pedig sajna nem vagyok otthon. :(
2011. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sztem tarts egereket, meg kígyókat! :) Az egér keveset eszik a kígyó meg egeret. Amúgy nem írtad le, hogy milyen helyre szeretnéd, lakásba, házba? Mennyi időd, pénzed stb. van rá, ezeket gondold végig. De kalickába ne tegyél már vadászgörényt! Jó?
2011. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ami a papagájnak van az nem valami jó hely lenne a vadászgörénynek. Annak nagyobb ketrec kell. De te tudod...ha neked jó a vadászgörény..aranyosak meg minden de ha nem olyantól hozod aki közel van és mindig át tudnál menni, hogy szokja a kezed akkor inkább ne is vegyél. Nehéz megszelídíteni őket.


Vegyél inkább tengerimalacot.Arra senki sem panaszkodik!:)

Aranyosak, kedvesek, könyebben szelíditheted meg mint a vadászgörit.

2011. szept. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 törpenyusziii válasza:

szia!

én magam nagyon szeretem a törpenyulakat(bár még csak tervezem hogy kapjak eggyet) és ezeket az állatokat javaslom neked is... :)

2012. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 törpenyusziii válasza:

és ajánlom még a csíkos mókust is...

Egyébként a vadászgörit NE tartsd kalickában sztem!

2012. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!