Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Baj ha a terrárium oldala...

Baj ha a terrárium oldala üvegből van tengerimalacnál/csincsillánál/degunál?

Figyelt kérdés

tudom a deguk szeretnek mászkálni a rácson de azt tennék be a terráriumába. Jah és a tengeri malacoknak mennyire van szaguk?

bocsi hogy ennyi kérdést írtam ki de most hirtelen sok minden jutott eszembe


2009. ápr. 26. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
nem nagyon lenne szabad ilyen üveg terráriumokban tartani.ha mégis muszáj akkor törődj vele sokat.amúgy két-három naponta takarítom őket.fontos a jó forgácsozás.hajrá:)
2009. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igazából elég nagy egy terrárium mert lecseréltük az ablakokat és abból dobtam össze úgyhogy 150cm hosszú és kb40 centi széles és a tengeri malacoknak milyen szaguk van csak mert apámnak volt egy gyerek korában és azt mondta hogy rohadt büdösek voltak persze nem fürdette őket úgyhogy gondoltam megkérdem...
2009. ápr. 26. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
én sem fürdetem őket, ha rendesen takarítod őket nem lesz velük gond.csincsilla-degu kilőve mert náluk a magasság számít nem a szélesség.
2009. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen takarítod a tengeri malacokat, akkor nem lesz semmi gond. Ott sem az állat szagával van gond, hanem azzal, hogy a forgácsba vécéznek. Szerintem 2naponta érdemes őket takarítani és nem lesz semmi gond. Én egyébként sosem fürdettem őket. Imádni való állatok:)
2009. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jah amit elfelejtettem mondani hogy van egy vadászgörényem de nem igazán érdekelte az élő állat amiikor próbálkoztunk vele. azért teszek a terrárium tetejére egy rácsot a biztonság kedvéért..
2009. ápr. 26. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Még nem érdekelte.. de nem csalja meg a vére. Ha ragadozód van,akkor ragadozód van. Nem illik prédaállatot tartani mellette. a macska még úgy ahogy megtanulja hogy nem szabad, de egy vadászgörény..annyira ő sem hülye.

Tanulmány van arról hogy hogyan kezd el ölni a vadászgörény. ha amit beadtál nem piszkálta, nem bántotta a görényedet, nem kezd el ölni. de egyszer öljön meg valamit a görényed..onnantól esélye sem lesz a többieknek.Akár piszkálja akár nem.


(A csincsillánál pedig nem igaz hogy csak a magasság számít, ugranak ez igaz, de szeretnek futni is! Nem lesz boldog ha egy kis területű magas helyen tartod.)


Szóval szerintem tegyél le a rágcsálókról, mert nagyon szomorú vége lehet. És a görény megoldja a rácsot is ne félj. meglepő mire képesek. inkább tölts bele vizet és dobálj bele kupakot a görkédnek. hadd játszon. Sokkal hasznosabb dolog lenne mint halálra ítélni a tengerimalacokat.


Caelestis

2009. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!