Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a természet...

Mi a véleményetek a természet filmekről?

Figyelt kérdés
Fogalmazásba kellene ötletek és már teljesen kifogytam belölle.
2011. szept. 29. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
húha... fogalmazásba ötletek?! Az nem elég ha azt írom, hogy nagyon szeretem őket?
2011. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az önmagába nem lég. de az is jó ha csak leirod hogy miér jók és te miért szereted őket.
2011. szept. 29. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért szeretem, mert olyan tájakat, embereket, állatokat, szokásokat mutat be, amelyeket valószínűleg nem láthatnék.

Bemutat pl. évszakokat 1 óra alatt megnézhetem azt, amihez 12 hónap kellene.

Egyébként állatokról vagy helyekről vagy miról szól a film?

2011. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
inkább állatokról. de ez is nagyon jó köszi. de amugy még jöhetnek ötletek.:)
2011. szept. 29. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a port.hu-n beírsz néhány természetfilmet (pl. Homoki Nagy István, David Attenborough vagy a National Geographic fimjeit) a keresőbe, és ott olvasgatod azok leírását és a hozzászólásokat, akkor elég jó fogalmazást ki tudsz belőlük kerekíteni.
2011. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen.:)
2011. szept. 29. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nekem gyermekkoromban hatalmas tudásszomjam volt a természet iránt. Szülinapomra, karácsonyra stb mindig lexikont, könyveket, állatos dolgokat kaptam.


Aztán felfedeztem a természetfilmeket, főleg David Attenborough-t, akitől rengeteget tanultam. Minden filmjét láttam. Benne az a jó, hogy mindent elmagyaráz, közérthetően.

Azután jött a Kölcsönkapott Föld, Delta stb, a magyar filmek. Ahogy jártam a természetet, egyre több állatot/növényt ismertem fel, ráadásul biológia órára sem kellett tanulnom, sőt, én vittem (volna) gyűjtőmunkát, ha a tanárom nem tiltotta volna meg...

Mindenesetre szerintem nagyon jók, többet kellene a mai fiataloknak is ilyen értelmes tv műsorokat nézniük, és akkor nem mondanák egy széncinege "nyitnikék" éneklésére, hogy "valakinek csörög a telefonja". Ugyanis ez történt az iskolában, ahol dolgoztam...

2011. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a hoszzú választ. hasznos volt.:) amúgy az tényleg nagyon durva hogy azt hiszik hogy telefon szólat meg.:/
2011. szept. 30. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!