Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen fajta rovarok ezek?

Milyen fajta rovarok ezek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. okt. 5. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonlít a poloskára, de nem tudom konkrétan.
2011. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
büdös bogár... ha veszélyben érzi magát, akkor büdös anyagot bocsát ki magából. Egyszer az erkélyünkre repült egy ilyen és az egyik cicám szemébe belespriccelt és begyulladt neki..
2011. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
címeres poloska ha jól tudom...
2011. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:

[link]


Szerintem ez lesz.

2011. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Laikus szemmel szerintem nem poloskafélék, mert azok általában oválisak, ezek pedig hosszúkásak.

Én ezt találtam:

[link]

2011. okt. 5. 18:43
 6/7 Platypus ***** válasza:

Biztosan poloskaféle, szépen látszik a félig hártyás szárnya, ami a poloskák fő jellegzetessége. Nem csak kerek, kövér poloskák vannak, keress rá a lovagbodobács szóra. Az is látványosan hosszúkás poloskaféle. Amit előzőleg linkeltem, a Arocatus melanocephalus is egy poloska, karcsú és a színezete hasonlít a tiédre.

Amit te találtál, a Nabis is egy poloska amúgy.

2011. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor erre ráhibáztam! Látszik, hogy nem vagyok jártas a témában. Kösz az útbaigazítást! :)
2011. okt. 5. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!