Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » EMBERI BOLHÁM VAN MIT TEGYEK?

EMBERI BOLHÁM VAN MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
Hetek óta kínoznak a bolhák. Már fogtam 4-et. Se kutya se macska nincs a háznál mégis mindig nyáron összeszedem őket... És most is fogtam egyet 3napja, tökre örültem hogy megvan, erre ma reggel megint csipésekre ébredek. Valami jó házipraktika porszivózás és bolhapor mellett még?
2011. okt. 6. 02:26
 1/4 anonim válasza:
Bolhanyakörv ;)
2011. okt. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fuuuuj...



nekem 2 kutyám van, egy az egyik velem alszik még sincs semmi bajom... jesus.

2011. okt. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is együtt alszok a kutyámmal néha. Se neki se nekem nincs bolhánk.

Te hol szeded össze? Fiú vagy lány vagy? Hány éves?

2011. okt. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért aludhatsz bolhamentesen a kutyáddal, mert a kutyán élősködők nem mennek emberre (egyébként kutyával aludni rém undorító, már bocs).


A macskabolha "támad" emberre, és mivel a macskák viszonylag sűrűn b.sszák a rezet idegen kertekben, előfordulhat, hogy ott összeszeded. Az egész ruházatodat, ágyneműdet, sőt a teljes lakást (főleg szőnyegeket) bolhátlanítani kell - erre vannak megfelelő szerek, gyakori porszívózás, takarítás.

2011. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!