Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen tápot adjak a kismalaco...

Milyen tápot adjak a kismalacoknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap el kellett hozzam a 2db 5 hetes malacot és érdekelne hogy milyen tápot adjak nekik? A tejporos malactáp az jó mert nekem a tápos azt mondta hogy mivel ezek még szopnának ezért kell nekik ilyen szerintetek?
2011. okt. 7. 05:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és neveket is tudnátok adni 2 ártányról van szó de a legfontabb a tápos kérdés.
2011. okt. 7. 05:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, még 1-2 hétig kapjon tejporos malactápot. Mivel haszonállat, ezért nemhiszem hogy nevet kéne neki adni.
2011. okt. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól mondja a tápos,és ivósra csináld.Jenő,Benő.Kököjszi,Bobojsza.
2011. okt. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, én már csak azért sem adnék nevet nekik, mert akkor még jobban hozzám nőnek, levágni szánt állatnál meg szerintem ez nem túl előnyös... :(
2011. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és az ivós olyan hogy megtudják inni? És utána milyen tápot adjak nekik?
2011. okt. 7. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:
röfi vilbört vacak babe dundimogyoró
2011. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerezzél árpát,kukoricát azt add nekik. Jó tápjuk van a hunorker-nek és a bábolnaiak nagyon komoly tenyésztési programjuk van sertésre. Amelyik közelebb van hozzád, azokkal beszélj. Nagyon sokba fog kerülni, mert nem gondolkodtál előre. Ha megtetted volna, nem lenne ilyen gondod.
2011. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!