Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyiért és hol tudok venni...

Mennyiért és hol tudok venni sivatagi rókát?

Figyelt kérdés
szeretném megtudni mennyiért és hol vehetek ilyen állatot. nem arra vok kiváncsi hogy melyikőtök gondolja azt h ez állatkínzás. Mert sztem nem az. nekem az írjon aki konkrétan(nagyjából)tudja hol és mennyiért vehetek.. köszi:Y
2011. okt. 8. 23:37
1 2
 1/15 Platypus ***** válasza:
76%
Németországnál közelebb nem kapsz és jó pár száz ezret rá kell szánnod + egy halom bonyodalom van a CITES papírral. Szerintem nem állatkínzás, hanem mazochizmus. Ez egy szélsőségesen éjszakai állat amit nem lehet szobatisztaságra nevelni, és nem éppen rózsaillatú.
2011. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Ha érdekelne az állat akkor tudnád hogy igenis állatkínzás valamilyen szinten. Hol tudsz te neki sivatagi körülményeket biztosítani, na meg minimum 2-t kéne beszerezned mivel társas állatok. Egyedül nem jó neki. Nem egy tárgy amivel felvághatsz hogy "húúú nekem ilyen van". Gondolom se állatkerted nincs, se elég pénzed a gondozásához. Ha lenne akkor nem itt kérdezgetnél.

Nem tudom hány éves lehetsz, az írásodból gondolom nem sok, de előbb gondolkodj már. Keress más szórakozást. Mondjuk olyat amihez értesz is.

2011. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
röviden tömören: SEHOL
2011. okt. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Képzeld el tudok írni hülye nem vagyok kitűnő vagyok már jó pár éve.-.- és engem nem a hurrogások érdekelnek nem vagyok rájuk kíváncsi inkább fogd be a szád és ne írj. azoknak írtam akik tudják és érdeklik őket és normálisan tudnak válaszolni..(utóirat: Bújj el!!:P)
2011. okt. 22. 23:37
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
nem kell az neked még, azért mert megnézted a VUK-ot + ő nem sivatagi róka >.<
2011. okt. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem a Vukkot néztem meg sem más mesét mert nem ovodás vagyok..tudom hogy mit akarok az ...............
2011. okt. 25. 15:58
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

akkor elsős vagy. értem. TE ÁLLATKÍNZÓ!! DE IGENIS AZ!!! TE FAJGYŰLÖLŐ!! ÉS NEM ŐK A ROSSZAK HANEM TE!!! VEDD MÁR ÉSZRE MAGAD TE KIS ELSŐS!!!!! SZÓVAL ÁLLATKERTBEN LAKSZ?? NEM VEHETSZ BÖRTÖNT IS KAPHATSZ!!!!

egy szóval: HÜLYE VAGY!

2011. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Meséld már el minek neked sivatagi róka? Dísznek? Mutogatni? Hova raknád mégis? Szobádba mint egy macskát? Kertbe kikötnéd mint egy kutyát? Szánalmas állatkínzás lenne, te nem szereted az állatokat, mert akkor tudnád hogy ilyet nem szabad csinálni. Az ilyen állatok nem háziállatok.
2011. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nagyon csizma a kérdező xD
2011. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
50%

sehol sem kapsz -.-mert állatkínzás.

De ha mégis akkor meg van egy jó kis 6 százezer

2011. dec. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!