Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyiért és hol tudok venni...

Mennyiért és hol tudok venni sivatagi rókát?

Figyelt kérdés
szeretném megtudni mennyiért és hol vehetek ilyen állatot. nem arra vok kiváncsi hogy melyikőtök gondolja azt h ez állatkínzás. Mert sztem nem az. nekem az írjon aki konkrétan(nagyjából)tudja hol és mennyiért vehetek.. köszi:Y
2011. okt. 8. 23:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15%
Hogy szakadjon a nyakadba egy mázsa sz#r,te makacs ki h#lye vadb#rom!!Komolyan mondom kívánom hogy harapjon meg egyszer ha netán szerzesz eggyet.Komolyan mondom az ilyet mint te bezárnám!!NEM ÁLLAT KÍNZÁS TE OST#BA F#SZ AGYÚ?!?!?!Lehet hogy kitûnõ vagy de szerintem egy szines suliban(ezzel nem akarok senkit megsérteni,csak a kérdezõt,a többieket meg kérem hogy ne vegyék magukra,de ha netán mást is meg sértek,attól ezer bocsánat,kérem a kérdezõn kívül más ne sértõdjön meg)!!Te ostoba h#gyagyú balf#sz!!
2012. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az egyik leggyönyörűbb állatnak tartom, csodálom, de eszembe sem jutna szerezni magamnak egyet. Van hazánkban néhány állatkertben, de én nem tudnám elképzelni háziállatként (még ha színes hírekben ezekről is olvashatsz). Jobban kedvelem annál, hogy beszerezek egyet...
2014. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Magyarországon biztos hogy nem...
2017. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Sok idióta. Lehet tartani Magyarországon sivatagi rókát...
2021. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
En tudok szerezni🙂
2023. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!