Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha egy állatot leölünk egy...

Ha egy állatot leölünk egy másik szeme láttára, kap lelki sérüléseket?

Figyelt kérdés

Pl. csirkét levágunk más csirkék szeme láttára, akkor azok felfogják, hogy mi történik?

Kapnak ilyenkor stresszt, lelki sérülést?


2011. okt. 27. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. A mamámnak van disznója és levágták még tavaly, de a másikat még nem akarták és a másik malac is sivítozott és kiszökött.
2011. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A csirkék nem hiszem, hogy felfogják, de például ha egy kutya, vagy egy ló szeme láttára ölöd meg a társát, akivel régóta együtt élt, akkor az szerintem igen.
2011. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig úgy vágom a csirkéket, hogy a többiek látják, de nem szokták magukat felizgatni. Szerintem konkrétan az a csirke, aki soron van se tudja, hogy mi történik.
2011. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt mindenkép érzékelik h v.mi baj történik a másikkal a hangok miatt szerintem. De azt nem fogják fel a csirkék hogy mondjuk egy ember elvágta a "társuk" nyakát.


Az állatok az erősebb nyer alapon élik az életüket és mindennapos a halál. Örülnek h nem velük történt, és küzdenek az életben maradásért. Sok természetfilmet néztem, és láttam ahogy az állatok fajtársaikat védik, vagy az elhullottak mellet vannak még napokig.

2011. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Abban biztos vagyok h az Intelligensebb állatok pl kutya, disznó, ló, macska, megértik. A többit nem tudom...
2011. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk a kutyák észlelték már a legelső csirke vágásánál, is, hogy mi történt (tehát amikor még nem kapcsolták össze, hogy ezután jön a fejek szétosztása köztük, elvileg nem volt minek örülniük), nagy ugatás kerekedett, a verdesés, rikácsolás miatt. a többi baromfi viszont nem reagált rá.
2011. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!