Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkosság a másik szeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkosság a másik szeme láttára? Hogy dolgozza fel az ember?

Figyelt kérdés

Fúúú, ez nagyon kemény lesz, szóval készüljetek fel. Csak képzelgés, ne vegyétek komolyan, de arra vagyok kíváncsi, hogy a lányok mit mondanának erre, vagy mit tennének erre, mivel járna?

Van mondjuk Andika, meg Bandika.

Bandikát, 5 hónap járás után Andika kikosarazza. Bandika ezt nem fogadja el, még mindig szereti. Hónapokon keresztül próbálja még visszahódítani, Andikát nem érdekli, azt mondja, már elfelejtette.

Bandika mégis nagyon szereti. Ezért elrabolja Andikát.

Mikor Andika magához tér, Bandika ül vele szemben. Andika persze kikötözve. Bandika mondja: na végre elmondhatom, hogy mennyire szeretlek, és végighallgatsz... Belekezd a mondókájába.

Andika nyomja a tipikus női dumát: "nem érdekel, kérlek hagyjál, akit igazán szeretsz, elengeded, csak magadata imádod, önző vagy"...

Bandika azt mondja: szóval nem hiszed, hogy Téged szeretlek, szóval nem hiszed, hogy akár meghalni is képes lennék Miattad, a legnagyobb kínok között???

Andika nevet, és a fejét rázza.

Bandika megragadja Andika haját, megtépi és arcába ordítja: MIT KELLENE MÉG TENNEM??? MIT??? és utána keservesen elkezd a fiú zokogni.

Fog egy kanna kerozint, és elkezdi vele magát locsolni. Andika azt hiszi, megőrült.

Bandika sírva, néha dühöngve, de megvárja, amíg tiszta kerozin nem lesz.

Bandika, magabiztos arccal azt mondja: nem, soha nem fogsz engem elfelejteni, soha nem tudsz majd engem elfelejteni, és egész életedben kísérteni fog, mit tettél velem, és hogy tetted ezt!! És hogy nem hittél nekem, pedig mennyire szerettelek, de ezt most bebizonyítom!! SOHA NEM FELEJTESZ EL ÉS MINDIG OTT LESZEK A SZÍVEDBEN!!

Erre felkapja a gyufát, és meggyújta magát... Andika szeme láttára, lassan, nagyon lassan ég el Bandika, közben Bandika halálsikolyai között ordítja "MOST MÁR ELHISZED MOST MÁR ELHISZED?!?! MENNYIRE SZERETTELEK???", "SZERETLEK!!MENTSMEG!!SZERETLEK!!!ÉS NE FELEJTSD EL EZT SOHA!!!".

Andika pedig szinte fel nem fogja, mi történik, kénytelen végignézni a haláltusáját a srácnak, ahogy bőg, ordít, visít, és küzd az életéért...

Végül a kikötözött Andika ölébe hull Bandika ronccsá égett feje...

Bizarr kérdés, tudom. De hasonlóak már történtek a világban. A kérdés csupán az, hogy Ti, lányok, Andika helyében mit tennétek ezután, milyen lenne a lelki állapototok, mit gondolnátok? Vagy akár ellenkező esetben, ha Ti, srácok, egy lány művelné ezt le, ezt az öngyilkosságot, miközben kikötözve vagytok, hogy élnétek ezek után??


2011. jún. 26. 12:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozol?
2011. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Nem. Kíváncsi vagyok.
2011. jún. 26. 12:05
 3/63 A kérdező kommentje:
Már csak azért is, mert sok válaszadót olvastam már, hogy ha valaki öngyilkos lenne, akkor csak nevetne a halálán, hogy milyen gyenge ember volt.
2011. jún. 26. 12:06
 4/63 anonim ***** válasza:
91%

A lányok/nők a pszichológusok szerint nem tesznek ilyet. Mármint Ők inkább megmérgezik magukat vagy kevésbé durva dolgot csinálnak, hogy ne fájjon annyira. Ezt meg hál' Isten a barátnőmből se tudom kinézni, hogy megölje magát, úgyhogy igazi választ nem tudok adni...:S

De azt nem tudom elképzelni, hogy mi lenne, ha meghalna... nem is akarom.

2011. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
85%
nem olvastam el, mert nem unatkozok, de a kérdésere a válasz, sehogy, szorongás,depresszió és pszichiáter segítsége, talán így, nem jó ezzel szórakozni, a másiknak maradandó szellemi károkat is lehet okozni.. !!
2011. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
95%
nőjj fel babám :)
2011. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Nyugalom, én nem akarok. De érdekelne a reakció.
2011. jún. 26. 12:11
 8/63 emolány ***** válasza:
87%
Fuu hát nem is tudom ezek után hogy tudnék élni. Végig nézni ahogy elég hát az nagyon nem jó.
2011. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%

A nők szavakban: bárcsak meghalnék

A férfiak szavakban: én is

A nők valóságban: hahaha

A férfiak valóságban: :(


Az írásodból megítélve téged kikosaraztak. Azt kell mondjam, hogy ez a történet tényleg egy durva. Ha ezt csinálja a srác akkor komolyan elmebeteg! Vannak akik képesek lennének öngyilkosságra, de nem mások előtt és nem a párja képébe nyomni. Lehet jól esne egy pofon a csajnak, de ez ilyet már ne, ez elmebetegség. Hagyd békén a lányt.

2011. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem engednék az érzelmi zsarolásnak.

F

2011. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!