Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen méretek kellenek egy...

Milyen méretek kellenek egy hámhoz?

Figyelt kérdés
A 3 éves berni pásztoromnak (szuka) szeretnék venni egy hámot,de nem tudom,hogy milyen méretek kellenek...Látatlanban pedig nem akarok venni.Tudom,hogy valahol a mellkasán,de nem tudom pontosan.(a tescoban van egy fajta 'Dog large'(azt hiszem)de nem tudom hogy az jó lenne-e!? Köszönöm!
2011. okt. 30. 20:14
 1/2 anonim válasza:
Hát elég sok fajta hám van, én azt ajánlom, nézz körül neten, keress olyan képet amelyiken a megfelelő hám van és ahol a képen a kutyán elhelyezkednek a szíjak, ott a saját kutyádon is mérd le. De szerintem a szoros méretet nézd, és vásárlásnál amikor méricskélsz, adj hozzá már centit minden szíjhoz. Írj majd, hogy sikerült a vásárlás ;)
2011. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a célod vele. Ha sétához kell, akkor olyan helyen veszel, ahol rá is próbálhatod, teljesen mindegy. De ha vontatáshoz, kocsihúzáshoz, az teljesen más, olyan nincs az üzletekben!!!!! Ha érdekel, írj privátban, és lerajzolom, hogyan néz ki, méretezve!
2011. nov. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!