Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatorvosi rendelőbe asziszte...

Állatorvosi rendelőbe aszisztensnek elhelyekezdni hogy lehet? Mik kellenek hozzá?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 13:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább ismeretség...

Személyes tapasztalat.

2009. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Én két és fél évig dolgoztam asszisztensként, suli mellett, részmunkaidőben. Hogy mi kell hozzá? Sok-sok szeretet az állatok iránt, és az, hogy tudj velük bánni, le tudd őket fogni ha kell, és ne félj tőlük. A többit megtanulhatod a kollégáktól.

Én úgy tettem szert erre az állásra, hogy a neten kerestem rendelők elérhetőségeit, és elküldtem nekik az önéletrajzom, illetve hogy munkát keresek. Hasznomra vált, hogy kutyakiképzői papírom van, és beszélek angolul, de enélkül is felvettek volna. Tényleg az a lényeg, hogy az ember tudjon egy kutyát-cicát kezelni még akkor is, ha félelmében támad vagy tiltakozik. És szeretni kell őket, mert azzal segítesz a legtöbbet az orvosnak, ha az állatot megnyugtatod.

Ha van még kérdésed, írj nyugodtan!

Sok sikert!

2009. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt szabad tudni, hogy asszisztensként mennyit keresel? :) De ha nem akarsz, ne válaszolj, ne haragudj! :)
2009. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Már nem dolgozom ott, de elég jól kerestem, ha átszámítjuk órabérbe akkor majdnem egy ezresre jött ki.
2009. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Én suliba járok még !

De az mellett az én állatorvosommal megyek minden hova mint aszisztens ! Kutyát műtűnk , oltunk , vért veszünk , császározunk ... Nekem nagyon tetszik ez a munka ! És én is elég jól keresek ! olyan 1000.-/ óra ahogy az előttem író volt asz.ns is írta :)

Bátorságból is kell bőven :D

Na meg állatszeretetből is !

2009. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem árt az erős idegrendszer. Én nem bírnék ott dolgozni, viszont sokszor járok a kórházban és olyan állapotú állatokat látok szinte mindig, hogy az szörnyű...:(
2009. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

14:53-as vagyok!

kedves utolsó igazad van !

Mert bizony vannak durva dolgok is !

Múltkor bizony egy kutyuson átment az autó (jobban mondva a fején ) És az egyik szeme kiugrott :S

Sajnos nem csak a szép és a jó van benne , a rossza dolgokat is meg kell tenni ... pl: altatás :(

2009. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amiket írtatok... az alapján nem kell végzettség ahhoz, hogy felvegyenek rendelőbe asszisztensként!?
2009. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, nem. Egyik ismerősöm is 16 éves kora óta dolgozik asszisztensként, 6 éve egy klinikán és neki sem kellett. Engem is fölvettek az ő ajánlása alapján, de nem kértek semmilyen gyakorlatot, sem végzettséget. Szóval ezért mondom, szerintem ismeretségtől is nagyban függ, barátnőm is úgy került oda. Mondtam, hogy van kutyám, az ő barátnője vagyok és már adták is rám a köpenyt. :D
2009. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:)nekem sokkal szimpatikusabb munka,mint bármi más!
2009. dec. 10. 18:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!