Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Létezik egyáltalán ilyen...

Létezik egyáltalán ilyen állat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már évek óta küzdök egy kisállatért, de a szüleim különböző okok miatt nem engedik. Először azt mondták hogy mi most nem akarunk kisállatot, elmagyaráztam hogy addig észre sem vennék hogy ott van, amíg be nem jönnek a szobámba. Aztán azt mondták hogy rendetlen a szobám, ezért megmondtam hogyha megengedik, elpakolok, erre az volt a válasz hogy nem tartanám fent a rendet. Áthívtam pár barátom, a holmijaim nagy részét kidobtuk/odaadtuk valakinek, akinek kellett, majd úgy kitakarítottunk hogy enni lehetne a padlóról. A szüleim következő válasza az volt hogy nem lenne hely az állatkának, erre mutattam nekik 2 helyet is, ahonnan 5 perc alatt el lehet pakolni és egy nagyobb ketrec/kalitka is gond nélkül elférne ott. Ekkor jött az, hogy megmondták, nem tarthatok semmit, aminek szőre vagy tolla van, vagy élő állattal táplálkozik... Most töröm a fejem valami kiskapu után, hogy mi felelne meg az elvárásoknak, mivel a halakat utálom ezért azok ki vannak húzva. Volt már egy tengerimalacom ezelőtt, jól volt táplálva és tiszta ketrecben élt, 6-6 és fél évesen halt meg.
2011. nov. 6. 13:07
1 2
 11/12 anonim válasza:
rák?annak nincs se tolla se szőre és ha nem fagyasztott tubifex-et adsz neki hanem tápot akkor jó nem?
2013. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
de ezt nem értem. ha olyan állatot akarsz amit ketrecben kell tartani (márpedig kisállatot akarsz) akkor az nem fogja összeszőrözni a házat mert ketrecben van.nem értem a szüleidet. na mindegy.
2013. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!