Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire megbízhatóak ezek a...

Mennyire megbízhatóak ezek a tenyésztői díjak?

Figyelt kérdés

Általában azt látom, hogy az összes dijnak hasonlo talpazata van. Szerintem konkrét iparág épült ezekre a kutyadijakra a tenyésztők miatt, és főleg a nevezési dijból befolyó összegek dominálnak, nem pedig a kutyák állapota.


Nem azt mondom, hogy rossz kutyák nyernek dijat, viszont 1-2 év alatt bárki össze tud szerintem szedni 2-4 et a tenyeszkutyaihoz ha nagyon akar es sok penze van ra.


2011. nov. 6. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:

javaslom láss bele jobban a show, a kutyakiállítás világába, mielőtt ilyen konkrét véleményt alkotsz...


nem mondom, hogy nincs korrupció, hisz emberek a kutyások is, de azért attól még, hogy egy kutyának sok címe van, a gazdája még nem feltétlenül csókos! ezért kell utánanézni a kutyavásárlásnak, mielőtt az ember elszánja magát, hogy tudjunk ilyen alapvetőségeket, hogy mi a CAC, a CACIB, mit jelent az allrounder bíró, és hasonlók.


speciel én amúgy nem szoktam ilyenekkel foglalkozni, többre tartom a CACIBnál a tenyészszemlét (fajtaszakértő bíróval) és még sokkal-sokkal többre a munkateljesítményt. mert azt vallom, hogy az a szép, ami szépen dolgozik.

(azt már csak zárójelben teszem hozzá, hogy ha az emberek CÉLLAL vennének kutyát, nem pedig azért, mert kell, akkor a szaporítóknak és a csetresz-gyűjtőknek is nehezebb lenne, mert ahhoz már tényleg működni kéne valamit az állataikkal ahhoz, hogy az érdeklődőknek megfeleljen az adott kan és szuka)

2011. nov. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!