Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül kb. egy darab...

Mennyibe kerül kb. egy darab kifejlett ÉLŐ csirke?

Figyelt kérdés
Kb 2 Kg-osakra gondolok. Arról van szó hogy a kutyám 8 azaz NYOLC kib*szott csirkét ölt meg, ami mellesleg a szomszédé volt. Kérdeztem a nénit hogy mennyivel tartozom de annyit mondott hogy majd rendezzük, annyit adsz amennyit akarsz. ezért lennék kíváncsi arra hogy mennyibe kerül kb 1 darab 2 kilós chicken :/
2011. nov. 10. 17:14
 1/6 anonim válasza:

Te hogy nem vagy normális az biztos ha ezt a kérdést komolyan írtad:D

De google a barátod de itt van

[link]


Ha pedig ahogy hiszem csak unatkozol és hülyeségeket irkálsz jó poén:D

2011. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha adsz 10000 forintot, akkor sem fizetted túl. Tanyasi csirke kilójáért 1200 forintot fizetsz a metróban. A békesség kedvéért azon felül is adhatsz valamit. Télen majd letakarítod a havat a járdáról. Vagy majd te megtalálod a módját.
2011. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem poénkodok :S 8 sz*ros csirkét nyírt ki a kutyám ma délutánra. nem olyan vicces, bár én is nevettem mikor felhívtak...
2011. nov. 10. 17:38
 4/6 A kérdező kommentje:
adok neki 15-öt és nem takarítgatom a havat ? ugyanis nem ott lakom ahol a kutya van. de ő felajánlotta hogy elsöpri előttünk is (előttünk=az a telek ahol a kutya van), de pofátlanság lenne elfogadni az ajánlatot :D
2011. nov. 10. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó lesz. Korrekt a szomszéd néni. Megérdemli.
2011. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tényleg az amúgy. nem veszekedett meg semmi, rendes volt. köszönöm a segítségeteket. sziasztok
2011. nov. 10. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!