Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat lenne jó? Fontos!

Milyen állat lenne jó? Fontos!

Figyelt kérdés
másfél hét és itt a szülinapom :D anyáék meg ígérték hogy én is kapok végre valami állatot . van már 2 macskánk 1 kutyánk és 1 papagájunk de ez mind a tesóimé . én először (már 6 éves korom óta) egy sarki rókát szerettem volna de rájöttem hogy azt nem tarthatok itthon mert meghalna . nekem valami kis testű,nagy szemű, cuki ,kevés törődésű állat kéne aki elfogadja a tesóim állatait szóval nem lesz verekedés meg morgás egymásra. ja és rágcsálóm sajnos nem lehet. één gondolkoztam a kutyán de azzal az a baj hogy sokat kell vinni sétálni és nekem erre csak 10 percem lehetne mert ahol élünk ott nem igazán díjazák a kutyákat. a macska már kizárva mert abból már 2. tudtok ilyen állatot mondani?amit lehet nekem? ne írjatok hülyeséget hogy zsiráf meg háziviziló mert abból elegem van hogy mindenki lyen hülyeséget mond :D
2011. nov. 17. 08:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez most nem szivatás, de ha nagy szeműt akarsz és kis testűt, amivel nem kell sokat törődni, akkor a legjobb választás a teleszkóp szemű aranyhal. Nekem is van egy és nagyon aranyos. A lényeg, hogy legyen tető az akváriumon, mert a macska kihalássza és megeszi.
2011. nov. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
már volt halam de elajándékoztam mert 1: nem fért el az akvárium 2: nagyon unalmas volt 3: rémisztő volt ahogy a hal bámul engem xd
2011. nov. 17. 08:12
 3/13 anonim ***** válasza:

Cukormókus :)

csak nagyon nagy ketrec kell neki, meg azt hiszem, hogy párba.

Ja de amúgy meg 10 perc egy állatra sem elég...

2011. nov. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nagy ketrec nem lehet mert kicsi a szobám és a ketrecet nekem kéne megvennem és gondolom iylen 30-40 ezer forint
2011. nov. 17. 08:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha egy 50L-es akvárium nem fér el a szobádban, akkor mégis milyen állatra gondoltál? Minden állattal kell törődni. Ha időd sincs, akkor ne tarts inkább állatot, mert csak szenvedni fog. A madárpóknak nem kell nagy hely. Kicsi szőrös és aranyos.
2011. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem így van... ha pl. egy kutyám lenne akkor ő lehetne a kertben de egy mókus szerintem megfagyna kint. amúgy tudok velük törődni szóval etetni meg játszani tudok velük de a kutyát csak 10 percre vihetem le sétáltatni.
2011. nov. 17. 08:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen házban laksz? Ha kertes, akkor miért kell levinni. Ezt nem értem.
2011. nov. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mert nem olyan nagy a kert ... de a kertbe elfér 1 nagy vagy 2 pici kutyaház de arra nincs tér hogy ott szaladgáljanak :D
2011. nov. 17. 08:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Aranyhörcsög? Törpehörcsög? Törpenyuszi? Tengerimalac?
2011. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kérdező, ezen annyit röhögtem: "rémisztő volt ahogy a hal bámul engem xd"
2011. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!