Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha támogattok egy menhelyet,...

Ha támogattok egy menhelyet, pénzt vagy inkább tápot, takarókat, stb. adtok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, mert én úgy vagyok vele, hogy senkinek nem adok pénzt, hanem jó sok kaját szoktam vinni.
2009. máj. 10. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Énis így gondolom.
2009. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyuéknak van használt ruha boltja és a menhelynek mindig adnak/adunk télen vastag paplant,takarót meg iylenekt nyáron lepedőt meg mindig adunk játékokat a kutyáknak tápot meg csak néha szoktam vinni inkább mi a helyükre figyelünk meg a játékra!
2009. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha ismeretlen helyre adja az ember, akkor tájékozódni lehet, hogy mire van leginkább szükségük és ez alapján be lehet nekik vásárolni. Így biztos oda kerül az adomány, ahova az ember szánja. Ha az ember rendszeresen látogatja a kiszemelt menhelyet, akkor már kialakul az a bizalmi viszony, hogy jószívvel adhat pénz, hisz látja, hogy azt mire költik az ottani önkéntesek. Lehet például egy sérült kutya gyógykezelésére is. Mindenesetre bármelyik megoldás jó és az a legjobb, hogy segítesz nekik!!!
2009. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!