Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatoknak vannak érzelmeik...

Az állatoknak vannak érzelmeik? Lehetnek ők szomorúak vagy szerelmesek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már kutyád? vagy biztos láttál már de más állat is annyi szeretetet tud adni.Ők is élőlények.
2009. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a kutyáimat nézem...Mikor megszidom, szomorú. Ha nem játszom vele, akkor is szomorú. Vannak érzelmeik véleményem szerint.
2009. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg azt a pedigrees reklámot. Gigyeld a kutyus tekintetét. Akkor megérted, hogy milyen szomorú :(
2009. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak érzéseik! Még az arcukra is kiül, amit éreznek. A cicáknak különösen kifinomult a mimikájuk, mert még az embernél is több arcmozgató izmuk van. Nem tudom, hogy szerelmesek lehetnek-e, bár nekünk régebben volt 2 olyan cicánk, akik senki mással nem "randiztak", csakis egymással, pedig szabadon éltek, megtehették volna. És az ő kiscicájuk volt a legszebb! :)
2009. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy amerikai buldogom és amikor hoztuk el kb. 2 hónapos volt.A kocsiban szabályszerűen sírt, zokogott. Felállt a hátsó ülésre és kinézett a testvérei után nagyon sírt.Az állatoknak is vannak érzelmeik.Sajnos az én kis Susym már nem lehet itt 2 évesen meghalt.
2009. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szomorúak lehetnek, de szerelmesek nem, mert a szapodás náluk csak ösztön.
2009. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

17:32-esnek: de, lehetnek szerelmesek is. En mar ketto hasonloval is talalkoztam, kutyusoknal. Az elso egy nosteny volt, "aki" szerelmes volt egy kan kutyusba, es kiaba tuzelt, senki mast nem engedett a kozelebe.

A masik a sajat kutyam, kan kutyus, es latni kellene, mennyire kifejezoen szerelmes egy kis nosteny keverekbe....

Teljesen "uriember" (bocs kutya) vele.

2009. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hogyne lennének érzelmeik! Sokszor több,erősebb és mélyebb,mint az embereké! Ők is érző élőlények! Ugyanúgy örülnek,szenvednek,jókedvűek és szomorúak,mint mi!!!!
2010. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is vannak érzéseik. Egyébként a szerelemről csak annyit, hogy szerintem ők is lehetnek szerelmesek, csak az a különbség, hogy ösztönösen közösülnek "akárkivel" - az emberekkel ellentétben.
2010. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szomorúak igen, a szerelem pedig csak egy párosodási ösztön, azzal akit megkivántál, nem valami rejtélyes, hú de nagy cucc dolog. Nagyjábol ugyanaz mint a kutyáknak, csak az emberek válogatnak kedvükre.
2010. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!