Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Létezik Rovar akvárium/terrárium?

Létezik Rovar akvárium/terrárium?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkoztam hobbiállat tartásán, de semmiképp nem olyanon ami nagy törődést igényel, mint kutya, macska. Eszembe jutott hátha van esetleg rovar farm, amit lehet otthon házban tartani. Természetesen a felszerelést szakboltban venném, nem otthon készíteném el. Tudtok ilyet?
2011. dec. 5. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyományos terráriumot igényelnek. Vagy ugye lepkéknek van spéci hálós, de a lepkék kicsit macerásak. Vagy van hangyafarm, azt boltban kapsz.
2011. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terráriumban tarthatsz például pókot, botsáskát, svábbogarat. De mondjuk én csak azért tartanék/tartok állatot, mert szeretek gondoskodni róla. Annak nincs értelme, hogy azért van valamid, hogy legyen, aztán le van tojva. Persze azt megértem, ha nincs időd mondjuk 2 órát sétálni egy kutyával naponta, csak azt akarom mondani, hogy ne olyan alapon válassz kedvencet, hogy melyikkel legkevesebbet törődni, hanem nézd meg mi tetszik és döntsd el, hogy rá tudod-e áldozni a szükséges időt.
2011. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezerféle rovart tarthatsz sima terráriumban, óriáscsótány, botsáska, ezerlábú, pókok... Ha hangyát akarsz, azt is tarthatsz, rendelhetsz farmot hangyacsaláddal együtt, meg ilyenek.
2011. dec. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!