Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha élve elfogom a patkányt és...

Ha élve elfogom a patkányt és 2 kilométerre a házamtól elengedem, akkor visszatalál? Vagy egyáltalán képes erre, hogy visszatalál a "helyéhez"?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Megadod az esélyt neki hogy szaporodjon és jönnek a kölkei.
2012. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Visszatalál bizony! És legközelebb már arra kelsz éjszaka közepén, hgoy a lábadat épp lerágja!
2012. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
9%
Edd meg... citromot rá és egészbe xd Vagy esetleg ba*d agyon lapáttal, de még azt is valószinűnek tartom ha megba*od (szó szerint) akkor elmenekül.
2012. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bear grylls már rég nyársra tolta volna :D:D nekem is azt kéne lehet....:D
2012. jan. 2. 20:51
 5/8 anonim válasza:
Van egy nagyon jó memóriatörlő minden hasonló állatkához!!!!! 4.5mm-es kaliberben létezik, és légpuskából jön ki! Attól tuti nem talál vissza! Nekem be szokott válni.
2012. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre így nehéz választ adni, de szerintem 2 km-ről még simán vissza. Viszont ahol egy patkány van, ott van több is. A megoldás nem a befogás lenne (ami amúgy veszélyes is, durván harapnak és karmolnak ám, a betegségekről nem is beszélve), hanem az elriasztás, kiirtás (kártevők).
2012. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
meg ne fogd! összeharap!
2012. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

dehogy fogom

élve fogó csapdám van

2012. jan. 3. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!