Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan állatkereskedés...

Van olyan állatkereskedés (vagy valami hasonló) ahol vigyáznának az állatomra amíg nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy állatot, de mivel sokszor el kell utaznom és nincsenek olyan rokonaim vagy barátaim akik szívesen befogadnák évente többször is (forever alone), nem tudom hova rakni.

2012. jan. 17. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Milyet szeretnél? Nem mindegy. Kutyát, macskát, rágcsálót panzióban tudsz addig elhelyezni. Hal kibírja egy hétig is etetés nélkül, ha amúgy egészséges.
2012. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan sokat mész ide-oda, nem igazán való Neked állat, bocs.
2012. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen kereskedést Pesten a 6. kerületben. legalábbis nekem régen vigyáztak a deguimra elég olcsón. Gondolom most is vállalnak ilyet. Ha érdekel, priviben megírom a helyet.
2012. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdeklődj fórumokon. Nem tudom, milyen állatot szeretnél, gondolom, valami kisrágcsálót vagy hasonlót, biztos találsz velük kapcsolatos netes közösséget, ahol keríthetnél felvigyázót, amíg nem vagy otthon. Ha tenyésztőtől veszel háziállatot, akkor sok esetben hozzá is vissza tudod vinni, vagy ő biztos tud ajánlani valakit, ha nála nem fér el.
2012. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először tisztázni kéne, hogy mégis milyen állatról van szó. Ha "csak" vmi rágcsáló (hörcsög, egér...) akkor elképzelhető, hogy ha megkérdezed a legközelebbi szomszédot, akkor vállalja a felvigyázást. Ugyanezt viszont nem tudom elképzelni egy madárpók vagy gyík/kígyó esetében.

Ha sokat utazol, akkor valóban nem tanácsos választás a kutya-macska... illetve ott vannak az állatpanziók, de szerintem borsos áron működnek. A kutyák "tudathasadásossá" is válhatnak, hogy 2 hetet tök máshol, 1 hetet nálad-3 napot tök máshol-2 hónap veled.... Na, szóval érted hogy mit akarok... sacc/kb. olyan lenne, mintha nem tudnád hogy melyik nap hol alszol és kik lesznek a hálótársaid.

2012. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!